Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rajtakaptam a lányom, mit tegyek?

Rajtakaptam a lányom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányom jó tanuló, szorgos, illedelmes. Nem az a bandázós-alkoholizálós kamasz akik mostanában vannak.. 15 éves lány, é rendszeresen cigizik. Éreztem én rajta, hogy cigi szagú de azt mondta, ahová beültek (teraszos kávézó részen) melettük cigiztek. Megbíztam benne.. Erre ma vittem ki a szemetet, és volt a kukában egy Marlbolo cigaretta. Megkérdeztem tőle, hogy mi ez és ezt válaszolta: Anya már vagy 2 éve cigizek.. MIT RONTOTTAM El? elnézést a hibákért fél magyar vagyok
2012. júl. 16. 13:57
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Legközelebb a hatalmas élettapasztalatodról szóló véleményed tartsd meg magadnak. Ugyanis ha felpofozza, azzal aztán marhára nem fog leszokni, csak méginkább odafigyel rá, hogy nagyobb titokban csinálja.
2013. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
0%
Persze le kell ülni beszélgetni vele, és mondani hogy kislányom ne cigizz mert rossz stb és ha szarik rá?? Akkor cigizzen csak persze... Erre visszatérhetünk szerintem 5 év múlva hogy mi van a kislánnyal
2013. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Én nem értem miért olyan nagy baj a cigizés. Örülj hogy csak ez az egy hibája van xd Én 18 vagyok, néha rágyújtok (bár mostanában kicsit gyakrabban:( Nyáron mondtam el anyámnak, kicsit szomorú volt miatta de megmondtam neki hogy amúgy sem akarok rászokni es hogy ha ilyen 3-4 havonta elszívok egyet attól még nem lesz baj. Aztán megnyugodott:D Ja és én még iszom is (bár azt is nagyon ritkán, 2-3 havonta)
2018. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!