Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljek anyával arról,...

Hogy beszéljek anyával arról, hogy a barátomnál szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggeliztem és elkezdett arról beszélni,hogy reméli,hogy tudom,hogy vele bármit megbeszélhetek és hogy mindent elmondhatok neki.

Jövő hétvégén a barátoméknál szeretnék aludni,de nem tudom,hogy ezt hogy hozzam fel neki.


Már aludtam párszor náluk,szóval nem ez a gond,de azokról anya nem tud...Nem tudom,hogy most reggel azért mondta ezeket,mert sejt valamit vagy azért,hogy tényleg mondjak el neki mindent nyugodtan.



14 éves lány


2012. ápr. 15. 10:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
én is aludtam már a barátommal párszor,de úgy tudta hogy külön szobába alszunk.Másnap mikor hazajöttem,mondtam neki hogy együtt aludtunk. Nem nagyon szidott,nem is szolt semmi rosszat...csak elmondott pár dolgot amit jó tudni..Barátomnak nemrég volt szülinapja.úgy volt hogy együtt alszunk,amit a szülinapi buli előtt már 2 héttem mondtam neki.aztmondta ha nemfogok rossz jegyeket hozni, és itthon is fogok segíteni akkor elenged,megengedi hogy ott aludjak...de mind1 ez nem jött össze,nem aludtunk eggyütt..de ezzel csak aztakarom mondani,hogy jobb ha őszinte vagy vele..bármilyen témában.ő az anyukád,jó ha tud pár dolgodról.persze nekem is van olyan dolog amit nem mondok el neki,de tudja hogy már lefeküdtem vele, és 14 éves vagyok.akkor kicsit bántotta a dolog,hogy még kislány vagyok meg ilyenek.de akkor is leült velem beszélgetni..de ez az én anyukám,nem tudom a tied mennyire megértő. de szerntem beszéld meg vele.
2012. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

tegnap 17:51 Köszönöm,de ez nem okoskodás volt,szimplán elmondtam egy sztorit,hogy bíztassam is a kérdezőt,de nem probléma,nyugodtan szólj le anélkül,hogy ismernél.

14.l

2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
04-15 15:47es szexelni nem csak úgy lehet hogy ott alszik és nem csak ágyba lehet.. szexelni lehet nappal is és akár egy bokorba is vagy a kukoricásba is..szóval ha csak szexelni akarna azt tudna nappal is..ennyi!
2012. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy vársz 3-4 évet, és akkor nem kell beszélni róla, hanem csakúgy ott alszol. Ennyi.
2013. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!