Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljek anyával arról,...

Hogy beszéljek anyával arról, hogy a barátomnál szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggeliztem és elkezdett arról beszélni,hogy reméli,hogy tudom,hogy vele bármit megbeszélhetek és hogy mindent elmondhatok neki.

Jövő hétvégén a barátoméknál szeretnék aludni,de nem tudom,hogy ezt hogy hozzam fel neki.


Már aludtam párszor náluk,szóval nem ez a gond,de azokról anya nem tud...Nem tudom,hogy most reggel azért mondta ezeket,mert sejt valamit vagy azért,hogy tényleg mondjak el neki mindent nyugodtan.



14 éves lány


2012. ápr. 15. 10:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
62%
Kedves utolso.Azt hiszem jobb ha nem irok kommentart a valszodra.Biztos hasznos volt a kerdezonek:-(
2012. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
40%
Nyugodtan írhatsz. De szerintem te is tudod, hogy nem aludni fognak.
2012. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
23%
megkérdezhetem h szűz vagy-e még...?:O
2012. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ennyi idősen a csóknál esetleg a tapinál nem kellene tovább menni. Én nem engedném meg hogy ott aludj. Azt viszont megengedném hogy a fiú délután nálunk legyen. Esetleg elengednélek vele moziba vagy sétálni. Ezt is délután. Max este 9re otthon. Nyáron lehet 10. persze szünetben ha nincs tanulni való
2012. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Persze h tudom h nem csak aludni fognak valoszinu, csak nem ertem muert kell traga stilusban irni.Ha arra gondolsz g mert fiatalok csak d*ni tudnak nem ertek egyet.De nem szeretnek vitatkoznu, tenyleg.:-)
2012. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért fognak du*ni, mert csak azt tudnak, hanem mert ott van egy hormonokkal teli 15 év körüli kisfiúcska, akinek áll a cerka, mellette meg egy 14 éves lány a kis pizsamájában... Én sem vitázni szerettem volna, leírtam mit gondolok.
2012. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
59%

Off: Nem értem h egyes embereknek miért hiszik ezt: két fiatal egy ágyban alszik = szex. Mert szerintem ez nem minden esetben van így. Csak sajnos manapság nagyon rosszindulatúak az emberek. :/


On: Szerintem is őszintén próbáld meg megbeszélni ezt anyukáddal. Mond el h nem szexelni akartok csak aludni és h ha azt is akarnátok akkor máshol is megtehetnétek nem csak az ágyban.


Sok sikert. :)

2012. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
47%
17:es, szerintem te elég naiv vagy. Szerinted ha nem szexelni akarnak, akkor mégis mit? Együtt nézni a tv-macit?
2012. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy 14 de még 16 évesen is aludjon a lány egyedül az ágyában,még a komoly kapcsolat is korai egy 14 éves kislánynak,ráadásul nagy hülyeség volt ott aludnod a "barátodnál".Törődj bele olyan gyerekszerelem,mint a többi majd elmúlik,vagy pedig később átalakul igazi szerelemmé,majd 17 évesen ha még mindig együtt lesztek akkor megengedném hamarabb nem.
2012. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván a barátod szülei nem fognak az ajtón kilökni ha már ott vagy. De már ne is haragudj jól lejárattad magad amiatt, hogy ott aludtál! Pláne 14 éves fejjel. /na ezt sem fogják neked elmondani/. 16 éves lányom van, nagyon szimpatikus és egyenes a barátja. Ismerjük az apukát is és a családot. De ennek ellenére nem engedném meg neki, hogy ott aludjon, vagy akár a srác itt nálunk. Akkor sem ha már volt szex. Egyszerűen azért mert nem illik. Legyen már egy kis tartásod !!!
2012. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!