Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljek anyával arról,...

Hogy beszéljek anyával arról, hogy a barátomnál szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggeliztem és elkezdett arról beszélni,hogy reméli,hogy tudom,hogy vele bármit megbeszélhetek és hogy mindent elmondhatok neki.

Jövő hétvégén a barátoméknál szeretnék aludni,de nem tudom,hogy ezt hogy hozzam fel neki.


Már aludtam párszor náluk,szóval nem ez a gond,de azokról anya nem tud...Nem tudom,hogy most reggel azért mondta ezeket,mert sejt valamit vagy azért,hogy tényleg mondjak el neki mindent nyugodtan.



14 éves lány


2012. ápr. 15. 10:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korán kezdted a nemi életet! Ennek egy nagyon nagy veszélye van: a korai kiégés! Most van egy barátod, nagyon komoly kapcsolat a korosztály sajátosságai miatt nem lehetséges, majd jön a következő pasi, majd megint a következő és így tovább...


Emellett nem vagy őszinte a szüleiddel, holott édesanyád bízik benned. Te pedig hazudsz neki! Gondolom az volt a fedőtörténet, hogy barátnőnél alszol.. különben hová tűnik egy 14 éves lány éjszakára???


Anyud is érzi, hogy nem vagy őszinte, ha ezt a mondatot mondta a reggelinél...

Hogy hogyan beszélj vele? Megkérdezed, hogy nem bánná-e, ha ottalszol. Ha van egy csöppnyi esze, akkor nemet fog mondani és egy picit jobban odafigyel arra, hogy kinél vagy és mit csinálsz, mi történik veled...

2012. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem odaköltözni akarok,csak néha-néha ott aludni.A szüleit nem zavarja,ez nem rossz dolog."


Nagyon komoly gondjaid vannak az értékrenddel! A szex és együttalvás valóban nem rossz dolog, ha két fizikailag és pszichésen is érett (!), egymást szerető, komoly kapcsolattal rendelkező ember teszi.

14 évesen ennek nincs itt az ideje..

2012. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem azért alszom ott nála,mert szexelni akarunk,azt megtudjuk tenni máskor is.Szeretek vele aludni,ennyi az egész.


Ez nem "gyerekszerelem".Szeretjük egymást,tisztában vagyok az érzéseimmel,nem 8 éves kislány vagyok.


A barátom megkérdezte a szüleit,hogy ott aludhatok-e néha és azt mondták,hogy persze,amikor csak kedvem van.Nagy a házuk,3-an laknak benne,alig veszik észre,hogyha ott vagyok,általában napközben nincsenek is nagyon otthon.

2012. ápr. 16. 15:41
 24/34 anonim ***** válasza:
67%
Kislány,gyerek vagy,ez pedig gyerekszerelem,felesleges erről vitatkozni..fogalmad sincs az igazi szerelemről,és még pár évig nem is lesz,majd 20 évesen meglátod...Teljesen mindegy megengedik-e egy 14 éves kislánynak otthona helye a saját ágyában egyedül! Anyukád tudja,hogy nem vagy őszinte elfogod a bizalmát veszíteni hogy hazudsz,hogy a kis barátoddal alhass...inkább tanulj holnap suli,a pasizással ráérsz még..
2012. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
70%

"Ez nem "gyerekszerelem".Szeretjük egymást,tisztában vagyok az érzéseimmel,nem 8 éves kislány vagyok."

Mit tudsz te a szerelemről?! Mindenki azt hiszi 14 évesen, hogy szerelmes, és ez nem gyerekszerelem, na ne nevettes már! Majd ha felnősz, és persze nem attól, hogy már 14 évesen nemi életet élsz, hanem szellemileg, akkor majd különbséget is tudsz tenni!

2012. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
23%
A barátod hány éves?
2012. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Hát az igazat csakis az igazat!!!

Anyukádék helyében én nem engedném 14 éves lány aludjon otthon hiszen még gyerek...nemhogy pasija legyen és nemhogy ott aludjon ami ugye sexet takar..

2012. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
71%

OFF:tök jó ,hogy mindenki mondja,hogy 'jaajj,14 évesen még gyerekszerelem..' aha,a szüleim 8. osztály végén jöttek össze,majd összeházasodtak,és még mindig együtt vannak.Barátom szülei ugyanígy..Na most el lehet gondolkodni.: )

Egyébként egyetértek a kérdezővel,viszont szerintem el kéne mondanod anyukádnak,hogy aludtál már a barátodnál,mert az anyukád is őszintén odaállt eléd,és megmondta,hogy elmondhatsz neki BÁRMIT.Megbízik benned,és lehet hogy megengedi.

14.l

2012. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Kislány 14 évesen sőt 16 évesen is gyerekszerelem van mivel az illető gyerek,nagy ritkán átalakul igazi szerelemmé 18-2 éves korban,van mikor simán elmúlik,és ez van gyakrabban,okoskodhatsz itt,de egy 14 évesnek abszolút fogalma nincs z igazi szerelemről.
2012. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
*20
2012. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!