Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljek anyával arról,...

Hogy beszéljek anyával arról, hogy a barátomnál szeretnék aludni?

Figyelt kérdés

Ma reggel reggeliztem és elkezdett arról beszélni,hogy reméli,hogy tudom,hogy vele bármit megbeszélhetek és hogy mindent elmondhatok neki.

Jövő hétvégén a barátoméknál szeretnék aludni,de nem tudom,hogy ezt hogy hozzam fel neki.


Már aludtam párszor náluk,szóval nem ez a gond,de azokról anya nem tud...Nem tudom,hogy most reggel azért mondta ezeket,mert sejt valamit vagy azért,hogy tényleg mondjak el neki mindent nyugodtan.



14 éves lány


2012. ápr. 15. 10:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Elé állsz, és elmondod, mit szeretnél, őszintén! Az igazságnál, őszinteségnél jobb nincs! Ha meg nem engedi, akkor kérdezz rá, néhány nap múlva, de én pl. nem engedném! Egy 14 éves lánynak otthon a helye!
2012. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Szépen és őszintén.

Szerintem nem fog elengedni 14 évesen.

2012. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem odaköltözni akarok,csak néha-néha ott aludni.A szüleit nem zavarja,ez nem rossz dolog.
2012. ápr. 15. 10:43
 4/34 A kérdező kommentje:
Szóval inkább ne is kérdezzek rá,csináljam úgy,ahogyan eddig?
2012. ápr. 15. 10:44
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az igazat mond!!!!de még ez nagyon korai fiuval "aludni"
2012. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld titokban! Egyszer lebuksz és örökre el fog veszni a bizalma. Állj elé, mondd meg neki őszintén, ha kell kössetek kompromisszumot, és ne hisztizz, ha nem enged
2012. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki őszintén.Bár én a 14 éves lányomnak biztos nem engedném meg.De még azt se hogy barátja legyen.14 évesen még gyerek vagy.
2012. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen? Sehogy.
2012. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
Sztem ez nagyon nehez es osszetett kerdes.14 ev az nagyon keves.De azert nem minden 14 eves egyforma.Enn anno 15 evesen voltam eloszor a baratommal.Neha titokban en is ott aludtam Anyumek 18 eves koromig nem rngedtek h nala aludjak.De hozza kell tennem h nekem 15 eves koromtol 19 eves koromig ez az egy baratom volt.Megsem engedtek.En 15 evesen mar olyan komoly voltam h nyugidtan elengedhettek volna.Semmi baj sem tortent soha.Mig egy baratnom ( lazan fogtak oda ment ahova akart) terhes lett 17 evesen(elvetette), persze ok nem vedekezte.Mi mindig.Szoval a lanytol es a fiutol is nagyon fugg h elengednem-e.Azt h meg tudod-e anyukaddal beszelnu azt csak te tudhatod, te ismered.Hogy sejti-e h mar aludtal nala, lehet.Sztem valahogy meg kene beszelmi azt h te mennyire megbizhato vagy hogy nem csinalsz hulyeseget( vedekezte, nem drogoztok, nem isztok) es igy is teszel.Ha ezt sikerul bebizonyitani akkor biztos hamarbb fog elengedni hozza.
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
Anyukádnak rögtön le fog jönni, hogy te ezzel a kérdéssel igazából azt kérdezted, hogy átmehetsz-e néha megd*gatni magad a barátodhoz. Akkor pedig minden bizonnyal nemet fog mondani.
2012. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!