Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak anyukámnak?...

Mit mondjak anyukámnak? Szeretnék a barátomnál aludni.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, barátom velem kb egykorú. Már másfél éve vagyunk együtt, de még mindig szüzek vagyunk. Anyukám eddig mindig ellenezte, hogy együtt aludjunk, félt hogy lefekszem vele. De már pár hónapja megbeszéltem a barátommal, hogy ő képes várni, én pedig még nem szeretném ha megtörténne. Anyukám ismeri már őt, és tudhatja, hogy ő nem rossz fiú...
2010. márc. 25. 19:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
81%

Mondd el neki ugyanezt, hogy megbeszéltétek, hogy nem. És ha igazán szeret akk megbízik benned:)

Hajrá:)

Majd írdd meg létszi hogy sikerült:):D(yn)

2010. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Hasonló cipőben vagyok, és hát ez hogyis mondjam 4 emberen múlik. 2x2 szülőn. Ha már valaki ellenzi akkor ugye nem engednek el. Nem abból indulnak ki sztem a szülők, hogy a srác nem rosszfiú. Ha a barátnőm anyját megkérdezném, azt mmondaná nyilván, hogy nem vagyok hülye stb.. De stem ha abban a kérdésben kéne döntenie, hogy vajon ott aludhatok e vagy nem. Egyértelműen nemet mondana. Nemtudom miért. Talán nem nézi ki belőlem. De aztán a barátod hiába mondja akárkinek (rajtad kívül) hogy nem lesz semmi, az nyugodtan még ellenkezhet azzal amit mond.


azért sok sikert!


Üdv:Radeon 15/f

2010. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ja előző vagyok! Kötelező megírni, hogy hogy sikerült! :D
2010. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én szerencsére már 25 vagyok és együtt is lakok a párommal...de énis szenvedtem ilyen gondokkal. Sokszor volt,h ha a fejükbe vették,h nem akkor fejre is állhattam akkorse. Meg nem ebben a világban nőttek fel, és úgy vannak vele,h 15évesek még ne aludjanak együtt.

De azért ígéretekkel próbálkozhatsz:)

2010. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, majd megírom. Ő szülei engedékenyek, és otthon is lesznek, enyém viszont nagyon gyanakvó és apukám már nem él (ő is ellenezte az együtt alvást)...
2010. márc. 25. 20:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és régen mindig azzal jöttek, hogy ne pasizzak, hanem tanuljak. Idén pedig jól tanulok... sőt eddig is egész jól tanultam...
2010. márc. 25. 20:06
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem is kellett egy ideig győzködni őket, de végül is megengedték:) 16 éves vagyok, most engedték meg.(már másfél éve jártunk). Mondjuk anya tudta, hogy már előtte lefeküdtünk, de persze tabit szedek, szóval védekezés miatt nem aggódott. Amúgy a barátom 18 éves.

Ja, és először nekem úgy engedték meg, hogy a barátom alszik nálunk, majd szép lassan már azt is megengedték, hogy én aludjak ott:)

Sok sikert.

2010. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
mármint még mindig járunk, csak már majdnem 2 éve :D
2010. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szombat este találkoztunk volna, de anyukám természetesen nemet mondott. Az ok az, hogy fél hogy terhes leszek... Akárhányszor mondtam el neki azt amit ide leírtam...:(
2010. márc. 26. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ez elég butaság, terhes nem csak akkor lehetsz ha együtt alszotok, elég hozzá egy fél óra,bárhol,bármikor. De fiatal vagy még és szerintem félt.
2010. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!