Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak anyukámnak?...

Mit mondjak anyukámnak? Szeretnék a barátomnál aludni.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, barátom velem kb egykorú. Már másfél éve vagyunk együtt, de még mindig szüzek vagyunk. Anyukám eddig mindig ellenezte, hogy együtt aludjunk, félt hogy lefekszem vele. De már pár hónapja megbeszéltem a barátommal, hogy ő képes várni, én pedig még nem szeretném ha megtörténne. Anyukám ismeri már őt, és tudhatja, hogy ő nem rossz fiú...
2010. márc. 25. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. A barátom nem aludhatott nálunk és én se náluk amíg a férjemmel nem találkoztam.

Ő volt aki előszőr nálunk aludt(akkor 19 voltam).

Addig meg az előző pasimmal mindig megoldottuk a dolgot.

Rengetegszer lógott be hozzánk. :)

De jó is volt! :))

27/L

2010. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az elöttem szólónak igaza van.

Ahhoz nem kell együtt is aludni, hogy terhes legyél, ezt jobb ha anyukádnak is elmondod.

Bár ő is tudja csak biztos nagyon félt.

A lényeg az, ha végre össze jön és utána is mindig védekezzetek!!!!

2010. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
sosem értettem az ilyen szülői hozzáállást. Azt hoszi hogy ha tiltja az együttalvást, akkor majd nem szexelnek a gyerekek? De igen, csak majd a bokor alatt, lépcsőházban, liftben stb. Engedni kell. Pont.
2010. ápr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!