Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem beszél. Mit kéne tennem?...

Nem beszél. Mit kéne tennem? 15 éves fiúról van szó.

Figyelt kérdés

15 éves fiam van, akinél még nem kezdődött el a nemi érés. Nem mutál a hangja, de mostanában észrevettem, hogy mélyíti a hangját. A párommal folyamatosan "röhögtünk" rajta, és utánoztuk, mire neki az volt a reakciója, hogy megfogadta, hogy 2 hónapig nem szólal meg. Ezt már 2 hete tartja. Egy szót sem szólt. Nem tudom, hogy mit csináljak. Orvoshoz el kéne vinnem? Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel?


Nem lehet vele beszélni.

Légyszíves csak normális válaszokat.

Köszönöm!


2011. júl. 4. 22:21
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
86%
Miért van ennyire belebuzulva ebbe hogy kamaszodik-e vagy sem????!
2011. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%

Normális kamasz, a megszokottól eltérő nemi fejlődéssel, ami még egyáltalán nem kóros. Lázad a világ ellen, mint mindenki más. Ráadásul nevelőapja van (mióta?) , akit egyébként is utál. Erre fel az megalázza az egész család előtt, mindenki kiröhögi és az anyja ahelyett hogy védené, még ő is kiröhögi. Egyébként is másodrendűnek érzi magát (már csak azért is mert anya kitartott az új apuka mellett az ő nyilvánvaló ellenzése ellenére), van ez az érési lemaradás és még kamaszodik is. Szerintem örülj, hogy csak nem beszél és nem fogad el semmit.

Próbálj meg vele kettesben! elmenni valahová, bocsánatot kérni és igenis éreztetni vele hogy szereted és Ő a legfontosabb az életedben minden problémájával együtt. Majd beszéld meg a pároddal is, hogy átmenetileg álljon ő is úgy a gyerekhez, legyen engedékenyebb és megértőbb mert most egy életre elveszitheted a fiad bizalmát és szeretetét.

2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Nem fogja sokáig bírni. Egy 15évesnek (ha nem gépezik egész nap :)) be nem áll a szája. Kérj tőle bocsánatot, és mondd el neki hogy sajnálod és addig nem nyugszol amíg mindenki aki röhögött rajta bocsánatot nem kér egyesével (persze ha ez nem lesz égő neki). Csak mondd el neki ha nem válaszol akkor is. Hallani fogja. Beszédet abba lehet hagyni de valamit nem hallani képtelenség (persze ami hangos, mint a beszéd és a közelben van.) Remélem segítettem, és ne csináljatok ilyen. Szegény fiú a saját szülei nyilvánosan kinevettették :S
2011. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%
Amekkora parasztok vagytok, örüljetek, hogy ennyivel megúsztátok, majd megbékél. Én biztos nem rendeztem volna le annyival, hogy nem szólalok meg két hónapig.
2011. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutál,nem szőrösödik stb.B*zd meg mit érdekel ez téged majd megérik.Én is fiatalon szőrösödtem és mutáltam és csak ennyit mondtak rá fiatalabban értem.Vagy mondják neked kedves kérdező hogy a fiad ilyen meg olyan?Mind1 nem is érdekel de hogy ti vagytok a legbunkóbb szülő pár az egyszer biztos.
2011. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálnálak titeket.Nagyon,de nagyon hülyék voltatok.Nem olvastam az eddigi kommenteket,de szerintem el kellene gondolkoznotok magatokon..aztán beszélni a fiúhoz és bocsánatot kérni..

15/L

2011. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Ja és hozzáteszem,hogy ezt a fiút nagyon tudom sajnálni..nagyon gyerekes szülei vannak.Milyen az ilyennek gyerek?SZÁNALMAS!!

15/L

2011. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%
És még magatok is gyerekek vagytok.
2011. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas "szülők" vagytok.

Hagyd már ezt a nemi éréses dolgot! Majd szőrösödik! Amúgy is, mi közöd hozzá??


Ha velem csináltátok volna ezt, inkább laknék máshol...

2011. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
A fiatok ezerszer érettebb nálatok, nem értem mit sírtok.
2011. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!