Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (Egy fiúról lenne...

Mit tegyek? (Egy fiúról lenne szó)

Figyelt kérdés

Van egy fiú(16 éves)de még csak msnen meg Facebookon beszéltem vele de már elég sokat.Olyan kérdéseket is feltett ami szerintem nem tartozik rá mert magánügy.

Meg olyanokat mond hogy neki épp most feláll mert a képemet nézi(Facebookon).De én az ilyenektől már majdnem hányok amiket ir.

Kiderült hogy ő szerelmes belém de szerintem csak Arra kellenék neki.És megkérdezte hogy akarok-e vele járni de én mondtam hogy nem szeretnék távkapcsolatot és most egy folytába azzal piszkál hogy küldjek neki melltartós-bugyis képeket.De félek hogy felhasználná olyanokra amie nem szeretném.Pl a netre föl rakja.

És hogy lehetne vele beszüntetni a kapcsolatot?

Ugy hogy ne tudjon zargatni soha.

Vagy hogy Te mit tennél az én helyembe?


2011. jan. 2. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Msnről le lehet tiltani. Facebook-on pedig, ha rámész az adatlapjára , legörgeted, lent bal oldalt van egy olyan, hogy Jelentem/Tiltom őt, arra kattints.


Ha te nem akarsz tőle semmit, akkor mihamarabb szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2011. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta barom! Tutira nem szerelmes, csak kellesz neki. Aki szerelmes, az nem mond ilyeneket!!! Még véletlenül se küldj olyan képeket, amiket kér!!!

Ne írj neki vissza, ne válaszolj, majd észre veszi magát, hogy le van ejtve.

2011. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Amugy 13/L vagyok:)

2011. jan. 2. 12:34
 4/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen,én is igy gondoltam:)

2011. jan. 2. 12:38
 5/20 anonim ***** válasza:

Tiltsd le mindenről! Ha kell a képeid szedd le a közösségi oldalakról vagy töröld is le magad végső esetben. Távkapcsolat? Milyen messze lakik tőled? Ez a szerencse h nem egy településen laktok :)


17_F

2011. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Azt hiszem Bicskén lakik én meg Pest megye északi részén.

De azt mondta hogy eljön hozzám nyáron mert akkor lesz már jogsija:|

2011. jan. 2. 13:14
 7/20 anonim ***** válasza:

13 évesen hogy sikerült vele kapcsolatot létesíteni? azért nem kéne ennyi idősen 3 évvel idősebb fiúkkal beszélgetni mert meglesz az eredménye

tiltsd le őt

2011. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De Facebookról nem akarom letörölni magamat.

Mert igy is Myvipről lekellett törölnöm magamat mert egy örült ott is zaklatott..(Arról irtam ki egy kérdést is régebben)

2011. jan. 2. 13:15
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem emlékszek arra már hogy hogy került az ismerőseim közé msnen..

Kb. már másfél éve ott volt.

2011. jan. 2. 13:16
 10/20 anonim ***** válasza:

nem kell letörölni magad csak az ismerősök közül töröld ki

Azért ez durva ennyit tudhatnál már ha felregisztrálsz

2011. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!