Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem beszél. Mit kéne tennem?...

Nem beszél. Mit kéne tennem? 15 éves fiúról van szó.

Figyelt kérdés

15 éves fiam van, akinél még nem kezdődött el a nemi érés. Nem mutál a hangja, de mostanában észrevettem, hogy mélyíti a hangját. A párommal folyamatosan "röhögtünk" rajta, és utánoztuk, mire neki az volt a reakciója, hogy megfogadta, hogy 2 hónapig nem szólal meg. Ezt már 2 hete tartja. Egy szót sem szólt. Nem tudom, hogy mit csináljak. Orvoshoz el kéne vinnem? Hogyan számoljak el a lelkiismeretemmel?


Nem lehet vele beszélni.

Légyszíves csak normális válaszokat.

Köszönöm!


2011. júl. 4. 22:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell ide orvos.Bunkók voltatok és kész....Nem csodálom h megsértődött...Pont a szülei csinálták ezt?!


Le kell vele ülni,és átbeszélni az egészet.


Szégyelljétek magatokat!!

2011. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy volt. Nem röhögtünk. Összejött egy kis családi vacsora, és akkor a párom (nevelőapja, akit amúgy is utál) elkezdte utánozni. Ilyenkor mindenki röhögött rajta.
2011. júl. 4. 22:28
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Pfejj...
2011. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%

Szóval mégis röhögtetek....

Attól még marad ugyan az,amit mondtam.


1.

2011. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Kérj tőle bocsánatot.
2011. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
megértem hogy miért utálja
2011. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Nem beszél velünk. De a nemi éréssel kapcsolatban gondoltam orvoshoz.

Semmit nem fogad el, nem beszél, inkább eljár máshova enni. Mit csináljak?

2011. júl. 4. 22:38
 8/39 anonim ***** válasza:
7%

hello!

Orvoshoz?? ezt nem azért kezdte el csinálni mert épp olyan kedve volt hanem mert megsértettétek. Nyugi ne legyen lelkiismeret furdalásod mert szerintem ő a gyerekes.Beszélj vele főzd meg a kedvenc kajáját .. engeszteljétek ki.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

jézusom,ugy viselkedtek mint az ovodások,nem mint szülök.

de változtatni nemlehe,hagyd a két honapot,az orvosra meg nincs szükség. a fiad pedig majd elkezd "érni"..

2011. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

Később érik,kész.

Szerintem ha elviszitek ezzel a dologgal orvoshoz,mégjobban elássátok magatokat-azért eléggé megalázó lehet szerintem(még ha haszna is van ezt érezheti)


1.

2011. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!