Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen fura? (1 fiúról...

Miért ilyen fura? (1 fiúról van szó)

Figyelt kérdés

Van ez a fiú aki már nagyon tetszik, 5ik óta. Egész héten csak kedden megyünk együtt haza és akkor az utolsó óránk is együtt van. Ilyenkor mindig nagyon kedves, vicces udvarias. leírom kb. hogy néz ki egy hét:

Hétfő - átlagos, néha bunkó:S

Kedd - nagyon kedves

Szerda - kedves

Csütörtök - nagyon kedves

Péntek - bunkó


Ez mégis hogyan van?:( A haverjai mindig ott vannak

13L


2011. jan. 3. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Majd,ha nagyobb leszel megérted!

Még túl kicsi ő is,nem tudja mit akar,tetszel-e neki,vagy nem.Nemtudja hogy mutassa ki az érzéseit.

Rá érsz még pasizni.

2011. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem pasizok, a pasizás az, amikor az ember tudatosan azért megy, hogy fiút fogjon. Nekem ő csak jött:)
2011. jan. 3. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Jajj tényleg kislányom nagyon pici vagy még ehehz.....jaja meg ő is.....nos megvan erre a magyarázat :D szo hétfőn van ugye az első tanítási nap ilyenkor fáradt(mert korán kell kelni)....pénteken is fáradt mert akkor van az utolsó....és belőle így jön ki és nem vagy kicsi hozzá...csak bátran!!

15/F

2011. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De te is odamehetnél hozzá és ne csak várjad ha tetszik.Ahogy az előző is leírta úgy van.

14/f

2011. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha tetszenél akkor jó fej lenne veled mindig

de csak barátjának tekint6

2011. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ah... pasik... hány ilyen dinkát szalasztottam el mert néha bunkók voltak velem, máskor meg tök aranyos...


Ha összefutok az egyikkel, most 20évesen meg fogom kérdezni tőle, hogy tetszettem-e neki. Ő egyébként gúnynevet adott nekem, de közben szerenádot is, körzővel bökdöste a lábam angolon és egyéb s.ggfejségeket művelt, de szalagavatón párt akart cserélni, hogy velem legyen, én dinka meg nem mertem szembeállni a másik csajjal...

Meg amikor nálunk volt végzős korunkban beült a kanapére a tv elé és közölte, hogy ő úgy képzeli, hogy ez az ő helye, itt fog tvzni és én meg hozom neki a kaját :D:D

Viszont pl. ha találkoztunk suli környékén stb. akkor mindenkinek adott puszit nekem meg azt mondta, hogy te nem kapsz, aztán najó... wáááá tiszta szivatás, szarul esett akkoriban.

Jahj most annyira hiányzik még a sok hülyesége is... a francnak kellett ma vele álmodnom. Meg a francnak kellett találkoznunk az Allee-ban 1 év után. Ott meg olyan volt, hogy N.!!!! és jön és köszönöm neki. És ő nem is kapok puszit? Hát mondom de jól van. És akkor hogy hogy vagyok meg stb... viszont facebookon sosem ír rám...:S


Nem tudom én mindig attól féltem, hogy ha konkrétan rákérdezek, akkor már nem fogom érdekelni, vagy elmenekül. Pedig nem veszítettem volna vele semmit, mert így meg sosem kérdeztem meg.


Ebben amúgy csak egy itteni korodbeli srác tudna segíteni, hogy hogy nyiss felé.


// Jah am ugye nem hülye ötlet, hogy megkérdezem tőle, elvégre már nem nagyon találkozunk, és veszíteni nem tudok rajta semmit. //

2011. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
simán bevallanám neki ;) hidd el!,ha ilyen és nem is jössz be neki,nem égetne be...de nemhiszem,hogy visszautasitana.13.l :D
2011. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát hétfő első sulinap stbstb :D

Amúgy ilyenről még nemis haloottam,hogy vlkai ilyen ksizámítható meg egyebek..vicces..hehe :DxD

Amúgy meg nyissál felé..az ajtó ha zárva van akkor bekel kopogni,max aztmondja,hogy nincs itthon,de az is lehet,hogy kinéz a kulcslyukon és beenged :) ;)

2011. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. jan. 5. 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:

hétfőn nem tetszik neki hogy itt a suli

pénteken már nagyon várja a hétvégét

2011. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!