Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (Egy fiúról lenne...

Mit tegyek? (Egy fiúról lenne szó)

Figyelt kérdés

Van egy fiú(16 éves)de még csak msnen meg Facebookon beszéltem vele de már elég sokat.Olyan kérdéseket is feltett ami szerintem nem tartozik rá mert magánügy.

Meg olyanokat mond hogy neki épp most feláll mert a képemet nézi(Facebookon).De én az ilyenektől már majdnem hányok amiket ir.

Kiderült hogy ő szerelmes belém de szerintem csak Arra kellenék neki.És megkérdezte hogy akarok-e vele járni de én mondtam hogy nem szeretnék távkapcsolatot és most egy folytába azzal piszkál hogy küldjek neki melltartós-bugyis képeket.De félek hogy felhasználná olyanokra amie nem szeretném.Pl a netre föl rakja.

És hogy lehetne vele beszüntetni a kapcsolatot?

Ugy hogy ne tudjon zargatni soha.

Vagy hogy Te mit tennél az én helyembe?


2011. jan. 2. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves srácnak hogy lehet a nyáron jogsija?
2011. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én tudjam?

Ő mondta.:)

2011. jan. 2. 13:41
 13/20 anonim ***** válasza:

Csak be akart ijeszteni... :)

De ne aggódj, nem lesz ennek következménye, a lényeg, hogy mostmár nem tud veled kapcsolatba lépni. :)

2011. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Facebookról letiltod..

msnről meg törlöd.

És tanulsz belőle,hogy ne írj le semmitse ami kicsit is személyes.

főleg nem idegen fiúknak.

És válogassd meg a képeidet.(facebookon)

amúgy ez durva.

2011. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

1: Többiek már leírták h töröld őt msnről ill. facebookról

2: Ez a gyerek egy tapló

3: Nem lehet jogsija, bátyámnak is csak 17 évesen lett meg, azaz 16 évesen kezdte.

2011. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Értem:)

Köszi szépen:)

Letöröltem msnről.

Facebookról hamarosan:)

2011. jan. 2. 14:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de lehet jogsija...16 éves kortól van lehetősége letenni..és nem nagy idő, én 2 hónap alatt megcsináltam...

Amúgy szerintem is tiltsd le, töröld...és tényleg ne tegyél ki sehova se kompromitáló képeket(fürdőrucis, miniszoknyás, csücsörítős...) Egyrészt szerintem kell ennyit magunknak megtartani, és én pl. utálom az olyan magamutogatós képeket...


25/l

2011. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nekem nincs olyan képem.

Fürdőruhás kép meg se fordult a fejembe.

A csücsörítés meg gusztustalan sztem:|

Köszii:)

2011. jan. 2. 19:51
 19/20 Ninák válasza:
16 evesen meg lehet csinalni 125ccm-es motorra
2011. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem is 1000 ilyen volt.Nem vertem nagy dobra.max sima camozás,mert ugyahogy megismertem.máshogy meg nem. késöbb már megunta,és valakit meg letiltottam. Sima ügy,csak ne göröcsölj ezen ;)
2011. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!