Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van mindenki kiakadva...

Miért van mindenki kiakadva azon, hogy én miket kaptam szülinapomra?

Figyelt kérdés

2 volt a sznapom és kaptam egy új netbookot ,új telefont, parfümöket és pénzt a távolabbi rokonoktól (50.000).

Tegnap angol órán a tanár kérdezte,hogy ki mit csinált előző nap és én mondtam,hogy szülinapom volt.Erre kérdezte,hogy miket kaptam.Elmondtam neki a fent leírtakat,és elkezdte mondani,hogy az Ő unokáinak biztos nem venne ilyen ajándékokat,régen az ő korában (vagyis kb. 100 éve) még egy szelet csokinak is örültek,és közölte velem,hogy szerinte pénzkidobás ilyen drága telefont venni egy gyereknek....és mindezt az órán,a többi gyerek előtt.


De anya unokatesója is mondta ma,hogy milyen drága dolgokat kapok mindig,amikre semmi szükségem.Ezt akkor nem nagyon mondta,amikor a gyerekének mi vettük meg a DC cipőjét -.-


Miért akadnak így ki?Hiszen semmi közük hozzá...


2011. márc. 12. 14:59
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Hát kb ezt mondtam a tanárnak:

"Egy netbookot,egy telefont és pár parfümöt kaptam a közelebbi rokonoktól.A távolabbiaktól pénzt."

És ezen fennakadt :S

2011. márc. 16. 18:38
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek rosszindulatúak, irigyek, és leginkább csórók. Ilyenek, így kell őket szeretni.


Tanulság; senkinek ne mondj el semmit. Igen, kösz, jól vagyunk, minden rendben, szia. Ennyi.


Ez egy nagyon hasznos lecke volt neked az élettől, később majd örülni fogsz neki.:)

2011. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Váó!Jól jártál :D

Na de viccet félretéve:Nyugi,tudom sz@r érzés.Nekem a nagyanyám ilyen.Folyton azzal csesztet,hogy ő a kiskorában a gyufásdobozzal játszott,meg egy kartondoboznak örült ha kapott.Mindezt azért,mert PS2-t kértem születésnapomra.Ne foglalkozz vele.Az uncsitesód meg szerintem irigy.

2011. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!