Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Mindenki elmegy?

Mit csináljak? Mindenki elmegy?

Figyelt kérdés

16/L vagyok.

Nem tudom ez miért van, de már elegm van belőle.

Nyolcadikos voltam, mikor megtetszett egy fiú, és ugye elballagtam, és azt hittem nem bírom ki.

9.-be megtetszett egy fiú, kiderült Ő tizenkettedikes, és utolsó hétben felfüggesztették...jó túlléptem rajta is. 10.-be megtetszett egy osztálytársam, év végén iskolát váltott...Idén megtetszett egy fiú, fent állt az esélye, hogy ő is másik suliba megy, szerencsére nem ment.

Most az egyik legjobb fiúbarátom fog lehet elmenni másik iskolába...Miért megy el mindenki, aki közel áll hozzám? Mit csináljak? Komolyan nem bírom. Tudom, hogy sokmindenkivel megesik az ilyen, de hát már félek szeretni bárkit is, nehogy elmenjen. Most mit csináljak? Bután hangzik, de nem bírom feldolgozni, hogy ennyien elmennek.


2011. szept. 24. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
a fiúbarátoddal sulin kívül nem tudnál találkozni?
2011. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, egyenlőre annyit, hogy nagy valószínűséggel elmegy, hogy hova, mikor, semmit nem tudok.:( Majd ezt vele megbeszélem.:(

Viszont a volt osztálytársam is, aki tetszett, nagy valószínűséggel össze is jöttünk volna, ha nem megy el...Próbáltam vele tartani a kapcsolatot, egy hete már nem is beszélünk..

2011. szept. 24. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem nagyon sok fiú tetszik,de egyik sem áll közel hozzám..szimplán helyesek és tetszeken meg jófejek ennyi..

amúgy fogalmam sincs miért mennek el tőled,de biztos,hogy nem a te hibád:D

2011. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!