Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van mindenki kiakadva...

Miért van mindenki kiakadva azon, hogy én miket kaptam szülinapomra?

Figyelt kérdés

2 volt a sznapom és kaptam egy új netbookot ,új telefont, parfümöket és pénzt a távolabbi rokonoktól (50.000).

Tegnap angol órán a tanár kérdezte,hogy ki mit csinált előző nap és én mondtam,hogy szülinapom volt.Erre kérdezte,hogy miket kaptam.Elmondtam neki a fent leírtakat,és elkezdte mondani,hogy az Ő unokáinak biztos nem venne ilyen ajándékokat,régen az ő korában (vagyis kb. 100 éve) még egy szelet csokinak is örültek,és közölte velem,hogy szerinte pénzkidobás ilyen drága telefont venni egy gyereknek....és mindezt az órán,a többi gyerek előtt.


De anya unokatesója is mondta ma,hogy milyen drága dolgokat kapok mindig,amikre semmi szükségem.Ezt akkor nem nagyon mondta,amikor a gyerekének mi vettük meg a DC cipőjét -.-


Miért akadnak így ki?Hiszen semmi közük hozzá...


2011. márc. 12. 14:59
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

11:32

Nem tehetek róla,hogy a te szüleid nem vesznek neked ilyeneket...

De egy helyesírási szótár elkélne,mert a biciklit nem "g"-vel írjuk,hanem "k" betűvel.

Egyébként ha a kérdésemre nem tudsz válaszolni,akkor inkább ne is írj semmit!


Én is leírhatnám,hogy nekem mennyi gondom van,ha egy kérdés nem tetszik,de nem teszem!

2011. márc. 13. 12:11
 22/43 anonim ***** válasza:
65%

Jéézusom...ilyenkor örülök, hogy nekem normális barátaim vannak.

Azt meg nem hiszem el, hogy tényleg azért írtad ki a kérdést, mert érdekel, hogy miért akadtak ki...

2011. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
27%

az ilyeneket utálom a legjobban, mint amilyen te vagy...

engem tudod hányszor néznek le, mert nem járok márkás cuccokban, kínaiban vásárolunk, egy kis házban lakunk és februárban még nem is fűtöttünk mert nem volt pénzük arra, hogy vegyünk fát vagy valamit..

és az ilyenek mint te lenéztek,

m*cskos felsőezer...

te gondolom még egyszer segítettél a munkában, tudnád én hányszor, csak azért, hogy legyen miből legalább ételt vennünk

én soha nem fogok ilyeneket kapni mint te..

15/L

2011. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
20%

előző vagyok

milyen féltékenységről beszélsz ember?

örüljünk annak, hogy ők megtehetik?

és akkor a többi ember meg éhezik, meg nincs pénze az ilyen m*cskok miatt

gondolkozzál már ember!

2011. márc. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%

ez a 12:02- nek szólt

lehet lepontozni de ez az igazság..

2011. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
31%
Hát ez elég gáz. Évente új telefon? Az enyém már több, mint 3 éves. Közös gépet használunk édesanyámmal (szüleim elváltak). Nem tetszik a színe... ó jaj... Nekem elég sok minden nem tetszik. Mégis, én soha nem éreztem magam kevesebbnek. Persze nekem is vannak vágyaim, de megtanultam bánni a pénzzel, megtanultam beosztani ami van. Sosem éltünk nagy lábon, megszoktam ezt az életet, és így belegondolva inkább nyomkodom a 3 éves telefonomat, ülök a meglehetősen ocsmány gép előtt, hordom a kínai ruháimat, de boldog vagyok, mert van akinek még ennyije sincs, és van akinek pénzből ugyan több van, de belső értékből annál kevesebb.
2011. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Oh my god...

Én ide kiírtam egy kérdést,erre ti rögtön elkezdtétek,hogy én elkényeztetett vagyok.

Csak közlöm,hogy ti az égvilágon semmit nem tudtok az életemről.Nem nézek le senkit azért,mert más körülmények között és,mint én.Engem csak az idegesít,hogy páran azt hiszik,hogy egy kérdésből és pár kommentből meglehet ítélni az embert.

2011. márc. 13. 14:49
 28/43 anonim ***** válasza:
31%
Hidd el, mi annyit sem akartunk tudni az életedről, mint amennyit megtudtunk azzal, hogy ide írtál pár sort. Mellesleg, te sem tudsz semmit a miénkről :)
2011. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező. örülj, hogy ilyen helyzetben vagy, és becsüld meg leginkább, mert kitudja mi jön még. ez egy alkalomra legalább kapásból 100 ezer forintnyi cucc,bár az új telefonokról hallva 150 is lehet. örülj, hogy ilyenekre telnek nektek. én három hónapnyi munkával sem keresek ennyi pénzt. próbáld megbecsülni a dolgaidat, ha valamit kérsz, akkor értelmesen. azért egy új nemtomhányezres netbookot kérni mert nem tetszik a színe, az baromi nagy luxus. nem tanultad meg még a pénz értékét, pont ezért. amikor kidolgozod a beled havi 65 ezer forintért, és még tartsd el is magad, fizess albérletet, bkv bérletet, satöbbi. sok sikert az élethez.19f
2011. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Nem csak azért kaptam,mert nem tetszett a színe.

Már 3 éves volt,és nagyon lassú,alig volt szabad memóriája,tele volt vírussal.

2011. márc. 13. 17:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!