Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a 15 éves lányommal...

Mit tegyek a 15 éves lányommal? Már nem bírom elviselni!

Figyelt kérdés

*Heti 1-2x van bebásárlás. Ragaszkodom együtt elmenni, hogy mindeninek meglegyen amit akar (ésszerű keretek között, nincs kolbászból a kerítés!), meg hátha emlékeztet valamire amiről beszéltünk, hogy vesszük. Sokszor volt, hogy elfelejtettem valamit amire ő emlékeztetett. Olyan szépen működött 10+ évig. Most meg már veszekedéssel kell kierőszakolni, hogy jöjjön! Legalább ennyit legyünk együtt, könyörgöm! Aztán végig húzza a száját. Hát én szégyellem magam, amilyen pofákat tud vágni.

*Van macska itthon, a lakásunk nem túl nagy, hát járkáljon kedvére, ezért nyitva a lányom ajtaja. Már ez sem, ajtó becsuk, sőt ami ennél is szebb, hogy már kulcsra is van, hogy zárja. Mintha olyan sokszor bejárnék hozzá, pedig nem.

*Hozzászólok és mintha egyetlen levegővételemre már ugrani tudna! De nem csak ennyi. Egyébként se mentünk el együtt sokfelé, de már konkrétan a piacra sem ahova szeret kijárni, akkor megy le szombatonként miután én visszajöttem! Boltba, piacon, mindenhol "ciki vagyok".

Büntetni nem tudom mivel a rossz, pofátlan viselkedésért, így nem is volt. A barátnőit szigorúan fogják az anyukák, sehova nem engedik őket, nyáron is egy órát találkozhattak, azt is a közeli bevásárlóközpontban. Egyedül nem jár el. Legtöbb idejét a szobájában tölti. Ha elvenném a telefont gépezne. Ha kikapcsolnám a wifit úgy is tudja írni a wordbe a történeteit. Ha elvenném a gépet ott a füzet. Ha írni nem tud, hát olvas. Ha nem adnék pénzt könyvekre arra ott a könyvtár. Na, sosem korlátoztam a kreatív tevékenységeit, csak azt mondom szerintem nincs mivel büntetni. Ha veszekszünk a viselkedése miatt, például nem lehet vele szót váltani akkor bezárkózik a szobába, de bocsánatot sosem kér.

Elfogadom, hogy kamasz, de ez nem mentség a pofavágásra és az ingerültségre meg arra, hogy cikinek tart bárhol velem lenni.


tegnapelőtt 21:31
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy teljesen átlagos kamaszlány. Veled van a baj.

Addig volt jó a gyerek, amíg csak felnézett rád, és tette, amit mondtál.

Most kezd kibontakozni a személyisége, korlátozná a privát szféráját is, te meg a kontrollmániád mellett ezt nem bírod feldolgozni.

tegnapelőtt 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
95%
Tudod hány anyuka lenne iszonyatosan boldog, ha a kamasz gyerekével csak ennyi baj lenne, hogy nem akar vele piacra menni és becsukja a szoba ajtaját? :D :D :D Próbálj kicsit lazább lenni, ezek teljesen alap dolgok egy kamasznál, mármint, hogy a szülők nagyjából mindegy mit csinálnak, az ciki, és ciki már velük bármit csinánlni, meg hogy bezárkózik. Igen, szar érzés, de minél jobban erőlteted, annál jobban kihúzza magát. Kérdezd meg, van-e kedve menni, és örülj, ha 5ből 1x igent mond. Hidd el, ennél sokkal, de sokkal rosszabb is lehetne, van pár kamasz a környezetemben, hát tudnék mesélni!
tegnapelőtt 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
95%

Így van, utolsó! A többiek rosszul írják. Egyáltalán nem átlagos kamasz, sokkal jobb.

Egy kamasz, aki ül a szobájában, ír, olvas és a legnagyobb bűne, hogy nem akar az anyjával piacra menni, mert cikinek tartja! Omg! Hát, ez szörnyű! Aki ezt komolyan így látja, annak tuti, nincs kamasz gyereke és ő maga is régen volt kamasz.

tegnapelőtt 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy elefántnyi troll!!! Ne etessétek!
tegnap 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
91%
Ez valami provokáció ugye?
tegnap 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
83%
Írj bevásárlólistát... Szerencsétlen gyerek.
tegnap 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
86%

Anyám volt ugyanilyen korlátozó, kontrollmániás fegyőr, mint te, kérdező.

Ő van megdöbbenve, miért rossz a kapcsolatunk.

Hagyd élni.

tegnap 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
3%
Vidd pszichologushoz. En is elvittem es irt fel neki gyogyszert azota nyugodt es lehet vele birni.
tegnap 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy troll. Magányos nő, aki a gyerekét szeretné barátnőnek, társnak használni. Kérdező, legyen egy barátnőd vagy egy pasid, akivel bevasárolni jarhatsz meg programokra. A lányod meg hadd csukja magára az ajtaját. A kamasznak ez a dolga, leválni.
tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
92%

Minek húznád magaddal heti 2x bevásárolni? Gondolom egyedül is el tudod dönteni, mit kell venni.

Ne legyél erőszakos!


Persze, hogy a szobájában van, ajtó becsuk. Nem láttál még kamaszt?

tegnap 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!