Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a 15 éves lányommal...

Mit tegyek a 15 éves lányommal? Már nem bírom elviselni!

Figyelt kérdés

*Heti 1-2x van bebásárlás. Ragaszkodom együtt elmenni, hogy mindeninek meglegyen amit akar (ésszerű keretek között, nincs kolbászból a kerítés!), meg hátha emlékeztet valamire amiről beszéltünk, hogy vesszük. Sokszor volt, hogy elfelejtettem valamit amire ő emlékeztetett. Olyan szépen működött 10+ évig. Most meg már veszekedéssel kell kierőszakolni, hogy jöjjön! Legalább ennyit legyünk együtt, könyörgöm! Aztán végig húzza a száját. Hát én szégyellem magam, amilyen pofákat tud vágni.

*Van macska itthon, a lakásunk nem túl nagy, hát járkáljon kedvére, ezért nyitva a lányom ajtaja. Már ez sem, ajtó becsuk, sőt ami ennél is szebb, hogy már kulcsra is van, hogy zárja. Mintha olyan sokszor bejárnék hozzá, pedig nem.

*Hozzászólok és mintha egyetlen levegővételemre már ugrani tudna! De nem csak ennyi. Egyébként se mentünk el együtt sokfelé, de már konkrétan a piacra sem ahova szeret kijárni, akkor megy le szombatonként miután én visszajöttem! Boltba, piacon, mindenhol "ciki vagyok".

Büntetni nem tudom mivel a rossz, pofátlan viselkedésért, így nem is volt. A barátnőit szigorúan fogják az anyukák, sehova nem engedik őket, nyáron is egy órát találkozhattak, azt is a közeli bevásárlóközpontban. Egyedül nem jár el. Legtöbb idejét a szobájában tölti. Ha elvenném a telefont gépezne. Ha kikapcsolnám a wifit úgy is tudja írni a wordbe a történeteit. Ha elvenném a gépet ott a füzet. Ha írni nem tud, hát olvas. Ha nem adnék pénzt könyvekre arra ott a könyvtár. Na, sosem korlátoztam a kreatív tevékenységeit, csak azt mondom szerintem nincs mivel büntetni. Ha veszekszünk a viselkedése miatt, például nem lehet vele szót váltani akkor bezárkózik a szobába, de bocsánatot sosem kér.

Elfogadom, hogy kamasz, de ez nem mentség a pofavágásra és az ingerültségre meg arra, hogy cikinek tart bárhol velem lenni.


tegnapelőtt 21:31
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
51%
Már szinte megkérdeztem, hogy a férjedtől is ugyanígy elvárod, hogy folyton a seg.gedben legyen, de úgy néz ki, hogy igen, de mivel ő felnőtt volt, le is tudott lépni tőled.
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
90%

Iszik lányod? Cigizik? Drogozik? Fiúzik, mármint hetente új pasival? Tetkót, piercinget akar? Üvöltve káromkodik? Szétveri a berendezést? Lek...váz téged?


Nyilván egyik sem. Ugye, hogy ezekhez képest a lányod egy szent? Fogalmad sincs, milyen egy igazi problémás gyerek.


Foglald már el magad. Magaddal. Nincs életed.

tegnapelőtt 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
90%

28 vagyok, emlekszem milyen volt kamasznak lenni, nem is volt az olyan regen. Egy idoben gyuloltem a szuleimmel menni barhova is, ciki volt, na. Az meg iszonyuan zavart, es a mai napig nem tettem tul magam rajta, hogy nem csukhattam be a szobam ajtajat, es a furdoszobaba es allandoan bejarkalt anyam, anelkul, hogy behivtam volna.

Hiaba elek mar kulon evek ota, es azota jobb is a kapcsolatunk, de olyan igazan szoros es bizalmas mar talan sosem lesz. Egy-masfel evtizeddel ezelott el lett rontva.

tegnapelőtt 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
9%
Anyám sosem ütött meg, de ilyen viselkedésért a fal adta volna a másikat. Kitartás kérdező, hátha itt mindenkinek igaza van és "csak kamasz".
tegnapelőtt 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
9%
Miért normális? Ha, ilyen nem szereti bár ez nevelés kérdése.
tegnapelőtt 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
5%
Azert nem utnem, meg fergek engem meg ütött mar valaki bátyám, 4 voltam ő 17,de azóta gyűlölöm.
tegnapelőtt 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
7%
Aki ilyet tesz az igenis gonosz rossz ember és megvetést érdemel.
tegnapelőtt 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
81%
Én is megbolondulndk, ha heti 2x anyámmal kéne bevásárolnom
tegnapelőtt 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
87%
De kérsz. Neki ciki veled. Ráerökteted a kötelező közös boltozást, mert nem tudsz listát írni. Hagyd már szegényt
tegnapelőtt 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
95%

Korántsem volt felhőtlen a kapcsolatom az anyukámmal, de egy dolgot megkaptam középiskolásként tőlük. Teljesen magam oszthattam be az időmet, annak minden felelősségével együtt. Igényt csak a havi nagyszülők látogatása című közös programra tartottak.

Pofákat meg valószínűleg azért nem vágtam, mert nem telepedtek rám.

tegnapelőtt 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!