Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem emlékszem 15 éves...

Miért nem emlékszem 15 éves korom előtt semmire?

Figyelt kérdés
Most 22 éves vagyok. Egy ideig normálisnak hittem ezt. Konkrétan 15-6 éves koromtól vannak talán felidézhető, normális emlékeim. Az előttről gyakorlatilag semmi, kis halvány emlékfoszlányok, de azokat is 1 kezemen meg tudom számolni és semmi konkrét, a legtöbb emlékem olyan amit meséltek nekem és akkor úgy voltam vele, hogy ez rémlik.
2022. ápr. 11. 06:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Ez az egész hasonló ahhoz mintha nem is lettem volna, pedig az emberek akikkel beszéltem erről, ők emlékeztek sok konkrét dologra gyerekkorukból, én nem
2022. ápr. 11. 06:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, rég nem emlékszem, de a későbbiekre is alig

35N

2022. ápr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Semmiképp sem nevezném normálisnak. Lehet, hogy valami gond van a memóriáddal, de az is lehet, hogy ért valami sokk ért és Disszociatív amnézia alakult ki.

Érdemes lenne egy szakemberhez menni, hogy kiderüljünk mi az ok.

2022. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem volna hosszan válaszolni a kérdésedre, mert azt hiszem hasonló helyzetben vagyok.

De elfelejtettem.

2022. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!