Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem háborítanak fel az...

Csak engem háborítanak fel az ilyen dolgok? (többi lenn)

Figyelt kérdés

olvastam az oldalon ( a linket nem találtam) egy anyáról aki csodálkozik h a 15 éves lánya kevesli a 2000 ft egy hónapra, amiből ruhát kell vennie. Ezek után az anyuka késöbb azt is kedvesen megjegyezte, hogy "örüljön h fizetem a matektanárát". Miért várja el hogy saját magának vegye a ruhát.

Kicsit elgondolkodtam ezen, hogy ha 2000ft egy honapra, annyiért télen egy csizmát nem lehet kapni a kinaiban sem, akkor addig faggyon le a lába?


nem értem az ilyen szülőket, hisz nekik kéne megvenni a ruhát. A zsebpénz nem erre való sztem.


am 15 éves vagyok, lehet azt mondani, h én még fiatal vagyok ehhez, de akkoris én igy gondolom.


Ti is igy gondoljátok, vagy én reagálom túl?


2010. aug. 5. 12:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%

Belinkelnéd nekem azt a topikot, amiben erről van szó? Roppant kíváncsi lettem...

(2 gyerekes anya)

2010. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
82%
Lúzer nincstelen anyuka. Reméljük a gyereke nem lesz ilyen.
2010. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
64%

nem arról van szó, hogy egy bizonyos, drága, vagy nem olyan fontos ruhadarabra kell összespórolnia?

Kétezer ft-ból lehetetlen ruházkodni.

2010. aug. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim válasza:
92%
Énis 15 éves vagyok és teljesen egyetértek :DD
2010. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
77%

én biztos nem fogom elvárni a gyerekeimtől hogy maguk vegyék meg a ruháikat és spóroljanak rá... ameddig 18.évesek addig biztosan megveszem nekik de ha valami extrára gondolnak akkor abba természetes hogy spóroljanak v. dolgozzanak és tegyék bele a maguk részét úgy fair.


de hogy a teljes ruhatárat havi 2000.- ftjával ő kuporgassa össze az embertelen kérés.. 5000.- még csak csak mert akkor havi szinten tellik egy -egy db-ra /hó és ott van még az újság meg ez az ...


szerintem max. félreérthető volt ha meg nem hát a gyerek menjen el nyaranta dolgozni és abból gazdálkodjon. lehet hogy azért ad anyuka csak ennyit mert a gyermek extrém dolgokat kiván ... ki tudja.

2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..



itt a link, a kommentek is érdekesek amiket or a nő

2010. aug. 5. 13:00
 7/51 A kérdező kommentje:

carmen 22:

az egész ruhatárát neki kell megvennie, ezen felül meg örüljön h az anyja fizeti neki a matek tanárt...pffff

2010. aug. 5. 13:02
 8/51 anonim ***** válasza:
19%
Nekem az a véleményem, hogy az anyja kerestét nem neked kell beosztani. Lehet, hogy nincs több, amit pedig a lány kap, azt is elveri minden xarra. Nem látsz az életükbe, ne ítélkezz!
2010. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
én nem ítélkezek, nem arról van szó, én megértem ha valakinek nincs pénze. De akkor is sztem neki kell megvennie a ruhákat, és most le lehet engem pontozni, nekem ez a véleményem.
2010. aug. 5. 13:12
 10/51 anonim ***** válasza:
93%

Húha...azt hittem, csak annyi az anyuka baja, hogy a kislány valami baromi drága bulis szerkót akar vele megvetetni, de nem...

A kisfiam 4 hónapos, de esküszöm 2000 ftnál többet költök rá, ami csak a ruha.

NEm is tudom, mit gondoltam volna a szüleimről, ha ilyen sóherek lettek volna. Nagyon gáz, hogy egy anya így gondolkodik, nem tudom, hogyan kellene spórolnia annak a lánynak, hogy HAVI 2000 ftból megvegye a ruhatárát, meg esetleg hobbira, könyvre költsön. Te jó ég!

2010. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!