Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a barátaim...

Mit tegyek ha a barátaim olyan dolgokat kérdeznek ami nem rájuk tartozik, és még más dolgok is?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy én most vagyok 14 éves Fiú, és már régóta járok egy lánnyal. Ezért a barátaim 'Kérdezni' szoktak dolgokat hogy pl: "volt -e már valami?..." Ha igent válaszolok akkor tovább faggatnak ami nagyon idegesítő... ha meg azt mondom hogy "Mi közötök van hozzá?" akkor Elhordanak a maguk nyelvén csicskának, "N00B" -nak stb.. És ha én meg visszakérdezek akkor azt válaszolják hogy: "Van barátnőm, de Miskolcon lakik...."


Oh, nekem meg egy limuzinom van Miskolcon...


Minden iskolai nap után... Újra és újra, mást és mást.

De még Erotikus dolgokat is kérdezgetnek...


Van közöttük 1-2 ember aki mellettem áll az úgynevezett 'barátaim' közül, akkor ha igaz dolgot mondok.

Van amelyiknek még 1 napos párkapcsolata se volt de mindegy.


De azért

1; Mi közük van a magánéletemhez?

2; És ha nem az iskolában mutatjuk ki egymásnak hogy mi szeretjük egymást akkor mi van? -_-


Én eddig magasról sz*rtam rájuk, de most már elviselhetetlen!


Szerintetek mit tegyek?


2010. szept. 16. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
továbbra se mondj el semmit, én eléggé megbántam anno hogy elmondtam vmit a nővéremnek a magánéletemmel kapcsolatban =/
2010. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezik h volt-e már vmi akk mondd h : talán, esetleg, lehet :D vagy mond h : bocs elfelejtettem vagy h nemtudom :D vagy csak simán ne mondj rá semmit mintha meg em hallottad vna. 1x úgyis megunják h semmit se mondasz rá


17f

2010. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit, nehogy rámenjen a kapcsolat. Hamar visszajut a barátnőd fülébe, ha bármit is mondasz, és nehogy megbántódjon, függetlenül hogy történt valami vagy sem. Biztos sokan irigykednek is, hogy neked van már valakid..
2010. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

21:19 ; Ez jó gondolat, holnap megpróbálkozom majd vele. :D


Te tapasztaltabb vagy Durván 3 évvel, szóval egy próbát megér :Đ Ha meg nem jön be akkor majd azt úgyis leírom, de köszönöm mindkettőtöknek az ötletet. (Várom továbbra is segítségeteket !) Köszönöm.

2010. szept. 16. 21:22
 5/18 A kérdező kommentje:
21:21 igen, néhányan le is akarták csapni a kezemről, de nem engedjük. Én Judora (cselgáncsra)jártam, szal megvédem őt is magamat is. De meg az a legrosszabb hogy a FÜLE HALLATÁRA mondjk :/ és erre most mit tudok mondani?
2010. szept. 16. 21:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sulimban van egy barátnőm (egy iskolába járunk) és nállunk is ez a helyzet,hogy minden szünetben :" na mivolt??"

Meg ilyenek.és nagyon idegesitő tud lenni.


Volt,hogy találkoztunk hétvégén és akkor az ölemben ült a barátnőm és az egik idióta "haverom" megkérdezi,hogy : "na megb@sztad már a csajt?"

Mondom neki,hogy "te észnél vagy,h.ülye f@asz" (nagyon ideges lettem,gondolom érhető) és elkezdi "nyugi vicc volt vicc volt" és akkor itt húzodott aztán felálltam ,emrt egykét dolgot még hozzám vágott akkát kapott a pofájára :DxD

Látszott a barátnőmön,hogy zavarban volt..sajnáltam szegényt,mert az ő barátnői is ott voltak és hát gondolhatjátok milyen lehetett neki,mert az,hogy a haverjaim közt megkérdezi az hol érdekel engem..de előtte..


Olyanokat szoktam mondani,hogy:

"Nem is tudom,bocs nem emlékszem már"

"tessék?mondtál valamit?"

"közöd?"

És ilyenek,vagy tudomást sem veszek róluk.


Állj ki magadért,és ne hagyd,hogy elvegyék tőled..

2010. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Értem miért kérdezik. Tök mindegy mit mondasz a lényeg hogy úgyse hiszik el. Ha azt mondod hogy dugtatok akkor nem hiszik el, ha azt mondod hogy semmi nem volt akkor gagyinak néznek. De könnyebb lenne ha megmondanád meddig jutottatok, mert akkor kitalálok neked valami jót.:)

15/L

2010. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
15:37 Hát éppen ez az.. Velem is ez a helyzet... Tisztra zavarba jön a lány és inkább még el is fordul szégyenében.. Én meg ha nagyon megverem a gyereket akkor meg szól a tanárnak :S De az nem zavarja őket h folytok nyakon vág mindegyik, s mire vége a sulinak nem érzem a nyakamat + piros is ....
2010. szept. 17. 16:36
 9/18 A kérdező kommentje:
15:52 ; jaja, tök mindegy hogy mit mondok, akkor se hiszik el, még ha az igazat is mondom..... Ezgyerűen F*szok... Már bocsánat.
2010. szept. 17. 16:38
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a kor,amikor mindenki ilyenekre gondol.


A minap beszélgettünk szünetbe a legjobb barátnőmmel egy srácról,akivel régen járt.Erre egyik fiú osztálytársunk megkérdezte,hogy dugtak-e (konkrétan így kérdezte meg).Erre a barátnőm mondta,hogy mi köze hozzá.Na most erre jött a válasz,hogy akkor igen.


Szóval ilyenkor nem igazán lehet mit mondani.

Én mindig azt mondom,hogy az ilyen dolgok 2 emberre tartoznak senki másra:D

15/L

2010. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!