Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a barátaim...

Mit tegyek ha a barátaim olyan dolgokat kérdeznek ami nem rájuk tartozik, és még más dolgok is?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy én most vagyok 14 éves Fiú, és már régóta járok egy lánnyal. Ezért a barátaim 'Kérdezni' szoktak dolgokat hogy pl: "volt -e már valami?..." Ha igent válaszolok akkor tovább faggatnak ami nagyon idegesítő... ha meg azt mondom hogy "Mi közötök van hozzá?" akkor Elhordanak a maguk nyelvén csicskának, "N00B" -nak stb.. És ha én meg visszakérdezek akkor azt válaszolják hogy: "Van barátnőm, de Miskolcon lakik...."


Oh, nekem meg egy limuzinom van Miskolcon...


Minden iskolai nap után... Újra és újra, mást és mást.

De még Erotikus dolgokat is kérdezgetnek...


Van közöttük 1-2 ember aki mellettem áll az úgynevezett 'barátaim' közül, akkor ha igaz dolgot mondok.

Van amelyiknek még 1 napos párkapcsolata se volt de mindegy.


De azért

1; Mi közük van a magánéletemhez?

2; És ha nem az iskolában mutatjuk ki egymásnak hogy mi szeretjük egymást akkor mi van? -_-


Én eddig magasról sz*rtam rájuk, de most már elviselhetetlen!


Szerintetek mit tegyek?


2010. szept. 16. 20:37
1 2
 11/18 anonim válasza:
mióta jártok a lánnyal? egyébként velem és a barátommal is ez van.. :/ 13/L
2010. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha kérdezősködnek, elég egy kis mosoly..és utána mondd azt hogy: lehet hogy igen, lehet hogy nem..és szépen hátra arc, és el mész tőlük, mert bunkóak, és ha majd látják rajtad h magasról teszel rájuk, akkor abba fogják hagyni. de ha azt látják rajtad h sikerült felhúzni az agyad, akkor tovább fogják csinálni. sok sikert;) 13/L
2010. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

xx: köszönöm ezt a tippet, de a hátra arc módszer nem fog menni, mert pl: ezt mindig az Ebédlő fele, iskola után csinálják, meg ha a könyvtárba megyünk.... De köszömnöm neked, és a többi kedves választ adónak is!


____________Sok Jó Tippet Kaptam!!!______________

2010. szept. 18. 20:34
 14/18 A kérdező kommentje:
22:37 :már majdnem 2 éve. de mind 2 -en les*rjuk őket, csak ez a folytonos ismételgetés, lenézés stb. már idegesítő...
2010. szept. 18. 21:13
 15/18 anonim válasza:
Egyszerű, ám annál kiakasztóbb válasz: "tudod, aki csinálja, az nem beszél róla. Inkább próbáld ki te is."
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A szivatást próbáljam ki? :o
2010. szept. 19. 18:57
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!

Semmi köze hozzá senkinek se a magán életedhez ha ezt nem bírják fel fogni akkor nem igaz barátok!

szerintem ha ilyenek hagyd őket a fenébe *___*

Remélem még sokáig együtt lesztek a lánnyal és ne hagyd hogy a "barátaid" be kavarjanak!

2010. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm a szép szavakat, és megpróbálok nem velük foglalkozni, ami eddig sikerült :D
2010. szept. 20. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!