Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülőként/pedagógusként, mi a...

Szülőként/pedagógusként, mi a véleményed e cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 12. 16:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Az állam telibe szrja, hogy figyel e a diák. Elég naív gondolkodásra vall azt hinni, hogy a fideszt érdekli a magyar emberek sorsa.
aug. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
A mobil tökéletesen alkalmas a puskázásra. Nekünk annak idején le kellett adni a függvénytáblázatot, a szöveggyűjteményt (kaptunk helyette másikat) és a zsebszámológépet. Eszünkbe sem jutott pampogni miatta.
aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Szülő ÉS pedagógus is vagyok egyben. Úgy gondolom, hogy a mobiltelefonnak semmi keresnivalója nincs a gyereknél tanítási időben. Óra alatt ne a Facebook, Twitter, Spotify, játék, stb. legyen nyomogatva, hanem igenis a tanárra figyeljenek. Ahogy annak idején mi sem olvashattunk magazinokat vagy levelezhettünk. Egyrészt ez hatalmas tiszteletlenség, másrészt utána megy a hiszti dolgozatoknál, hogy nem értik a feladatot. Szünetekben is inkább játszanak, beszélgessenek, ápolják a valódi emberi kapcsolatokat, tegyenek szert új barátokra.

Az egyik válaszolónak igaza van abban, hogy a telefonnal rengeteget lehet csalni is, ami szintén több okból is baj.

aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
28%
Eddig is Fideszes voltam, de az ilyen húzásaik csak megerősítenek abban, hogy jó helyre húztam az ikszet.
aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem azzal van a baj, hogy az órán korlátozzák a használatot, hanem azzal, hogy egész napra el akarják venni tőlük. Én például szoktam használni telefont, nem fogok a 10 perces szünetben szaladgálni az osztályfőnök után a 3 emeletes gimnáziumban, hogy adja oda a gyerekeknek a telefont. Nevetséges ez az egész. Adják óra előtt le a szaktanárnak, óra végén visszakapják és ennyi.
aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!