Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülőként/pedagógusként, mi a...

Szülőként/pedagógusként, mi a véleményed e cikkről?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 12. 16:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%

"A tömegmédia főként a mobiltelefon-elvételen rugózik, ami jogos is, hiszen a segítségkérésre instant alkalmas eszközt elvenni bárkitől az felháborító felelőtlenség."


Ja. Mert az iskolában a gyerek egyedül van, nincs pedagógus, aki tudna segíteni és különben is, amíg nem volt mobiltelefon, addig naponta több százezer tragédia történt az iskolákban.

aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1.


- Az iskolába be, majd onnan haza is kell érni.

- Sok iskolában több helyen folyik az oktatás. Nekem volt középsulim, ahol egyik helyen volt a legtöbb óra, egy másik utcában lévő helyen a tesi, és egy harmadik helyen, onnan 15 percnyire a gyakorlati oktatás.

aug. 12. 16:52
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy kerdezo?
aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
3. Ez miért fontos? Amúgy 32 leszek, pénteken.
aug. 12. 17:03
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Nos, én 50 vagyok. Az első mobilomat úgy 25-30 éves korom körül vettem. Kijartam egy általános iskolát, egy szakmunkaskepzot, egy esti iskolát mobiltelefon nélkül. Hidd el, nem letszukseglet egy gyereknek az iskolahoz
aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%

"Az iskolába be, majd onnan haza is kell érni."

Ott nála lehet a telefon tudtommal. Amikor beér leadja amikor végeznek megkapja. Álltalánosban tanár kíséri a gyerekeket ha épületek közt kell közlekedni, középiskolában meg nehogy gondot okozzon már 15 perc🤦🤦 Amúgy is egy középiskolás már legyen annyira életképes hogy nem hal meg egy haza úton.

Egyébként én 34 vagyok. 15 éves koromban már kollégista voltam és egyedül utaztam vonattal, telefon nélkül. Élek.

Amúgy nagyon is helyes hogy az iskolába nem telefonozhatnak. Figyeljenek csak az órára.

aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

6. De pl. a gázspray? Vagy 18+ -os diáknál a gázpisztoly? Vajon elveszi, és őrzi a tanár/iskolaőr?


Mellesleg 15 perces úton is jöhet egy kóbor eb, vagy ha az a 15 a Gödöllő - Bp. HÉV vonal? (Ha nem vágod, keress rá! HÉV kerepes drog)

aug. 12. 17:35
 8/35 anonim ***** válasza:
36%

A cikk idétlen és hőbörgő.

A telefontiltást viszont annak ellenére nem díjazom, hogy nagyjából túléltem a diákkorom mobil nélkül. Viszont manapság már erősen hiányozna az életemből, és a gyerekeim is abban nőnek fel, hogy mindennapos apróságokra használják.

aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

"De pl. a gázspray? Vagy 18+ -os diáknál a gázpisztoly"


MINEK????

aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Mihez kell a telefon a suliba?


Nekem anno jól jött volna: fizetni vele, menetrendet nézni, jegyzetelni, füzetből/könyvből kifotózni, időzítőnek a gyógyszerek bevételéhez, szótárnak, számológépnek,...


De tudom! Valamikor palatábla is elég volt, meg kutyabőr lúdtollal.

aug. 12. 17:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!