Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyes noknek mi olyan nehez...

Egyes noknek mi olyan nehez az otthoni letben? Mi lesz, ha visszamennek dolgozni?

Figyelt kérdés

Olyan sokat olvasom itt, hogy nehany anyuka szidja azt az anyukat, aki mindazokat a dolgokat meg tudja tenni amit o nem. Nekunk meg csak egy gyerekunk van, egy 11 hos kislany, de mi mindent meg tudunk csinalni mellette/vele. Elso kerdesem a haztartas: hogy lehet az, hogy ez a fo kerdes itt nap, mint nap? Mi abban olyan nehez? En mindig vittem magammal a lanyunkat es amig picike volt addig mondokaztam, enekeltem neki miota nagyobb, leteszem ajatszoszonyegre a foldre a jatekai koze. Ezelott volt itt egy kerdes, hogy ket szal cigit elszivott anyuka mert egy 3 fogasos ebedet nem tud az asztalra tenni. En multhet penteken levest, masodikat es pogit sutottem/foztem, 5 orara kitakaritottam, aztan jottek a barataink. Es a lanykanknak jon 4 foga tehat nyugi!

Megis megcsinaltam es nap, mint nap olvasom, hogy ez nem megy, az nem megy. Hogy tudnak mocsokba lenni? En nem ertem.. ha a lanykanknak adok egy babapiskotat ragcsalni vagy egy muanyag flakont utogetni olyan jol elvan. En lemertem direkt, a 3 fogasos ebedet 2 ora hossza alatt foztem meg ugy, hogy a ferjem nem volt itthon es kozbe teaztattam, pelenkaztam a lanyomat. Hetkoznap csak alap rend van + felmosas. Ma lesz megint nagytakaritas de most a ferjem is itthon van. Ez a masik amin elborzadok. Milyen ferjet valaszt a nok tobbsege? Az en ferjemet imadja a gyerek, neha cigizni is alig tud tole kimenni es a haztartast is csinalja. Felvaltva mosunk, fozunk, takaritunk, kelunk a babahoz. Pont ennek az osszedolgozasnak koszonhetoen van idonk filmet nezni, tanulni, egyutt lenni stb. A masik nagy kedvencem a sport. Mi az, hogy valakinek nincs ideje ra? A neten rengeteg hatekony, 20 perces edzesprogram van. 20 perce mindenkinek adodik. En pl szoktam akkor is tornazni, ha a lanykank ebren van mert sokszor nem alszik nappal es, ha arra varnak, hogy aludjon, kinone az elso osz szal hajam :D En tenyleg nem ertem azokat akik a hazimunka korul sirankoznak: minden nap nagytakaritas van nalatok vagy hogyhogy nem jut idotok masra? En ma is paloclevest fozok, vagyis hat fo maganak es sajtos pogit sutok. Volt egy korabbi kerdes, azon jot mosolyogtam. Anyuka tippeket vart, hogy hogyan konnyitse meg a fozest pl este felvagja a hust. En mindig elore megtervezem, mit fozok. Nalunk csutortokon volt nagybevasarlas, a husokat felkockaztam, felszeleteltem es ugy tettem el. Azt is birom, mikor instas, youtube-os anyukakat szidnak, hogy megmutatjak, ok hogyan vezetik a haztartast..van nemi irigyseg is ebben? Kerdem en, mikor ezek az anyukak visszamennek dolgozni mit csinalnak majd? Azt is irjatok, hogy sokan bejaronot fogadtok, rendelitek a kajat..azert ez hu! Azt meg mar nem is mondom, hogy itt a szepsegapolas korul milyen nagy vitak mennek. Mi ez a haboruskodas?


2018. febr. 10. 11:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/133 A kérdező kommentje:
Van egy magyar anyuka aki 2 gyerekkel van otthon o is azt mondja, hogy 2 ora alatt takaritja ki a hazat, lemerte. Es nem 60 m2. Akkor neki is csak szerencseje van?
2018. febr. 10. 15:58
 62/133 anonim ***** válasza:
19%
Hát a felsorolásból kimaradt a magadra szánt idő. Fürdeni nem szoktál? Serot nem lovod be? Smink? Köröm?
2018. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/133 anonim ***** válasza:
96%

A 14 és 12 éves simán lefoglalja a kicsit.

Egy szónak is száz a vége. Te nagyon ügyes szuperszexi, szuperfeleség és szuperanyuka vagy. Átlagon felüli. A férjed minden nő álma, szóval vigyázz mert itt mindenki rá vadászik. A hollywoodi filmben sem szerepelhetne jobb család.

2018. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/133 anonim ***** válasza:
85%
A férje dolgozik, kitakarítja a házat, közben a gyerekre vigyáz sokat, még jó, hogy a kérdező mindent meg tud csinálni. Mi is maradt, ja, kotyvaszt valamit, amíg a gyereknek egy flakont ad játék gyanánt. Szuper vagy kérdező, legalább ne kritizálnál másokat.
2018. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/133 anonim ***** válasza:
90%
#55 vagyok. Èn is tudok szìntiszta hùslevest főzni, meg takarìtani is. 😊 Sőt...az èn pàrom is megcsinàl mindent, ha itthon van, csak keveset van itthon. Hètközben dolgozik, vàllalkozò, hètvègèn zenèlni jàr. Nem is èrtem, hogy jönnek ezek ide?! Az volt a kèrdès, mièrt nem tudjàk az anyukàk a hàzimunkàt elvègezni gyerek mellett!!! Hogy jön ide a szìntiszta hùsleves? 🤔😄
2018. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/133 anonim ***** válasza:
83%

Már tényleg nem tudom h valóban ennyire értetken és nárcisztikzs vagy, direkt teszed a hülyét?!


Sokan leírtuk már, h hiába várod a dícséretet. EZ NEM A TE ÉRDEMED!

2018. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/133 A kérdező kommentje:

Na ugy latom sok befordult anyuka irt csak ide aki nem tud szoveget ertelmezni :D

De koszonom, hogy szuper anyukanak tartotok majd megnezem, milyen kepessegeim lettek es irok :D

Hihetetlen, hogy attol szuper valaki mert tisztan tartja a hazat ez a vicc kategoria :D Ja es meg fozni is szokott :D Ha a gyerekre pedig vigyaz a ferj akkor szuper ferj es, ha fott kajatvis enni mereszelnek akkor mi? :D Sokat megtudtam :D

2018. febr. 10. 16:42
 68/133 anonim ***** válasza:
96%
Nem, te szimplán nevetséges vagy és nem érted az iróniát, de mi jól mulatunk. :)
2018. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/133 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj h te nem tudsz szöveget értelmezni. Valamint a szarkazmust sem érted! Szólj a férjednek h erre is tanítson meg 😂
2018. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/133 anonim ***** válasza:
71%

Mert ma is a levesemhez felkockaztam a hagymat, az elore felkockazott, kiolvadt hust feheredesig piritottam, pirospaprika, viz ra es fott maganak


na, a vízzel már el is cseszted, csak mondom...

2018. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!