Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt, hogy csinálják, hogy a...

Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel?

Figyelt kérdés
Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel? . Közben én meg nem tudok dolgozni, menni, mert nem vették fel tavaly a bölcsibe? Aki otthon van a kistesőval, annak a gyerekért hogyan veszik fel? Lehazudja a másikat? Titkolja a terhességét vagy hogy van ez?
2010. ápr. 12. 15:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, te beteg vagy! :D Nőgyógyászati igazolást is kérnél a bölcsibe? Komolyan mondom, hogy nevetséges és szánalmas amit művelsz. Képzeld, mi se jutottunk be a bölcsibe, de nem azt az anyukát - és főleg nem a gyerekét (akikről olyan stílusban írsz, hogy az már felháborító) - hibáztattam aki igen. Én is mentem vissza dolgozni. De képzeld, mindenféle sunyiság nélkül megoldottam, elvittem egy másik bölcsibe. Reggelente több, mint egy órát utazunk a bölcsiig, haza szintén, de megoldottam, ott volt hely és felvették. Nem hiszem, hogy te ne tudnád megoldani, max. kicsit kényelmes vagy és könnyebb inkább ülni és ócsárolni másokat.Ahogy meg a gyerekekről írsz az minősíthetetlen! Kicsit szállj már magadba. Te mondod, hogy mit tanulnak a szülőktől a gyerekek? Olvasd vissza a hozzászólásaidat, árad belőlük a bölcsibe felvett gyerekek iránti utálatod. Tőled is sokat fog tanulni a gyereked, gratulálok hozzá!

Mielőtt tovább olvasol kapj be egy sanaxot, mert ez nem fog tetszeni és még idegesebb leszel.

Sikerült - LEGÁLISAN - bejuttatnom a gyerekemet bölcsibe, de 4 hónap múlva terhes lettem. És tudták is a bölcsiben! Többször kerültem, kórházba, több, mint 10 kilót fogytam a rosszulétek miatt és magamat sem tudtam ellátni, nemhogy a gyereket. De nyilván én vagyok a gaz, galád, aki terhesen nem vette ki a bölcsiből a gyerekét.

Tovább megyek: ősszel megszületett a kicsi, én itthon vagyok vele és a másik még mindig bölcsis. Máglyára velem mi, mert a gyerekemnek a legjobbat akarom és azt szeretném, hogy a barátai között legyen gyerektársaságban és ne itthon egy sokszor síró csecsemővel unja magát halálra. Mert neki igenis kell a vele egykorúak társasága!

Kicsit úgy tűnik nekem, hogy neked inkább az fáj, hogy te nem vagy képes elintézni, hogy a gyereked bekerüljön. Ha megtehetnéd, hogy ismerős által bejuttatod ne mondd már nekem, hogy olyan tiszta lélek vagy, hogy nem vennéd igénybe a segítséget. Dehogynem. Csak az fáj, hogy neked ez nem sikerült.

És ez az állításod, hogy azok röhögnek, akiknek a gyereke bejutott.... Hát minősít téged eléggé. Úgy látszik, te ilyen vagy! Én nem ismerek olyan anyukát, aki ezen röhögne. Mindenki próbálja úgy megoldani, ahogy tudja. Te meg csak inkább ülsz, sopánkodsz és a könnyebbik utat választod, lehordod az, akinek így vagy úgy, de sikerült. Szánalmas nagyon.....

2010. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Abba az óviban ahova a gyermekem jár nagyon sok hasonló esetet hallottam anyukák szájából :

- Az egyik anyuka két gyermekét hordja az óviba , a másikat bölcsibe . Közben egész nap ott flangál az óvoda közelében . Néha bejön , körülnéz , még a csoportban is és utána elmegy . Van amikor este 6-kor viszi haza gyerekeit . Az egyik dajka mesélte :-(

- Egy másik szülő (szintén nem dolgozik , az apa se - de tényleg ) reggel együtt hozzák a két gyereket , délután együtt viszik el . A kicsi bölcsiben . Az egész nyáron kérik az óvodát . Még zárás alatt másik óvodát is igényelnek . Az anyuka szájából hallottam : három gyerekek (mind fiú) ? Épp elég belőlük ennyi , amennyit együtt vagyunk - mondta fülig érő szájjal.Minek legyenek otthon , ha van óvi ? Én meg tépjem a hajam ? Ezt is a dajka mesélte .

2010. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Bocsánat : Dajka IS mesélte. Nem volt egyértelmű !
2010. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!