Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt, hogy csinálják, hogy a...

Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel?

Figyelt kérdés
Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel? . Közben én meg nem tudok dolgozni, menni, mert nem vették fel tavaly a bölcsibe? Aki otthon van a kistesőval, annak a gyerekért hogyan veszik fel? Lehazudja a másikat? Titkolja a terhességét vagy hogy van ez?
2010. ápr. 12. 15:56
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Még büszke is az magára, aki más elől foglalja a helyett???????????? Ocsmány.

Otthon mereszti a valagát, más meg nem tud menni dolgozni, mert a gyerekét nem veszik be, mert az ilyen csalók kölykeit pátyolgatják a bölcsikbe.

2010. ápr. 13. 08:33
 12/43 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem.

Ott van a bizottság előtt a sok kérvény.

Na, kit vegyünk fel? Aki akar menni dolgozni? Neeeeeeeee! Ne azt, hanem, aki otthon van a kistesóval, vagy az éppen úton lévő kistesóval lesz majd otthon.

Csesszünk ki direkt azzal,akik dolgozni akar menni,hogy ne tudjon menni, mert nincs hova tenni a gyereket ( hisz ő akart gyereket, oldja meg) és vegyük fel azt, akinek az anyukája otthon van amúgy is......

gondoljátok, hogy így van ez? ha, nem,akkor mi számít? a lefizetés? a proetekció?

2010. ápr. 13. 08:38
 13/43 anonim ***** válasza:
60%
megértem hogy ideges vagy és igazad is van!
2010. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
63%
Te nem vagy százas! Milyen jogon ítélsz el bárkit is??? Te talán egy szent vagy? Mert amilyen stílusban elküldöd "melegebb éghajlatra " az őszinte válaszolókat az nem ezt bizonyítja!!!Ez egy olyan fórum ahová bárki beírhatja NORMÁLISAN a véleményét, nem csak azok akik egyetértenek veled!!!!! Ez a lényege!!! Legközelebb akkor írj ki egy kérdést ha képes vagy elfogadni azokat a válaszokat is amikkel te nem értesz egyet!
2010. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
nehogy már még annak legyen igaza, aki mást kitúrva beviszi a gyerekét a bölcsibe és elmegy utána babakocsit tologatni vígan vagy fodrászhoz miközben másnak meg ugrik a munkalehetősége miatta.......de az olyannak, aki ezt lelekifurdalás nélkül megteszi, annak a látóterébe más nincs, csak saját maga, mert magánál tovább nem lát!
2010. ápr. 13. 11:28
 16/43 anonim ***** válasza:

Ez vicces:-) Te vádolsz meg másokat ,hogy nem látnak tovább saját maguknál,mikor Te folyamatosan azon kattogsz hogy neked van igazad és egyébként is mit képzelnek azok az anyukák akik bölcsibe merik adni a gyereküket úgy hogy előbb nem kérték ki a Te véleményedet! Talán TE nem látsz tovább saját magadnál! Fölöslegesen vagy ilyen dühös, mert ha Te lennél olyan helyzetbe mint azok az anyukák akik babát várnak, vagy már van kistesó vagy egyszerűen csak úgy gondolják hogy akkor tesznek a gyerekükkel(gyerekeikkel) a LEGJOBBAT ha bölcsibe adják, akkor Te is így cselekednél! Mert a gyereke(gyerekei) a legfontosabbak egy anya számára...

Úgy ahogy Neked, Nekik is!!!!

2010. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol van hely és felveszik azt is aki a kistesót várja meg stb. van ahol meg nincs hely és annak se jut akinek meg menne a szülő dolgozni! Szerintem a 2 féle vélemény 2 féle helyről érkezik (sőt biztos) ahol van hely mindenkinek ott ez nem probléma, és ott nyilván azt se utasítják el aki "csak" úgy be szeretné adni (közösség, meg ilyesmi miatt ami egyébként szintén tök jogos, mert van akinek szüksége van gyerektársaságra)

Ahol meg a kérdező lakik, nyilván nincs hely.

Az szerintem is pofátlanság hogyha olyan adja be bölcsibe aki tudván tudja hogy csak protekcióval vették be a gyereket, meg csalni kellett hozzá munkáltatóit stb. Az szerintem is húzza meg magát...

A második voltam.

2010. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Nálunk a játszón van jópár anyuka, akit elhajtottak a bölcsiből, mondván, hogy nincs hely.

Majd kezdenek délután szállingózni azok az anyukák, akik tologatják a kicsit és hozzák a nagyot a bölcsiből....arra a kérdésre, hogy ezt hogy tudták megoldani az a válasz, hogy hát volt ismerős, elintéztük, addig nem mentem védőnőhöz, azzal, hogy újra terhes vagyok, amig be nem jutott a nagy a bölcsibe,kiállítottunk egy fals munkáltatóit stb... mert egyedül a kicsivel könnyebb otthon, mintha a nagy is a nyakán lóg egész nap....tegnap ez a műsor ment...és ezt hallgatta 3 anyuka is, akit nem vesznek vissza a munkahelyre, mert amikor mehetett volna, nem vették fel, mert nekik nem volt ismerősük.........

2010. ápr. 13. 11:57
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem , hogy ez nagyon bosszantó, amikor bölcsibe adtam a nagyobbik lányom mert vissza kellett mennem dolgozni, én is ki voltam borulva, mert szeptembertől már "dolgoztam" de csak novemberben találtam egy messzi kerületbe egy bölcsit ahova "csalással" irattam be a gyerekemet(bejelentettük egy baráthoz aki abba a kerületbe lakik)mert kétségbe voltam esve hogy letelik a szabadságom és nem tudok magánbölcsit fizetni!!!

Nagyon mérges voltam, de NEM azokra az anyukákra akiknek a gyereke bejutott úgy hogy ő nem dolgozik, hanem az államra, hogy nem képes megoldani a helyzetet!! És most hogy jött a kistesó, és a nagyot beirattam oviba, nem érzem magam szemétnek, lustának! Ne mondja rám senki hogy minek szültem kettőt,mert igenis mindkettővel többet és jobban tudok foglalkozni úgy hogy a nagyobbik oviban van, mert megadom a kicsinek ugyanúgy a gondoskodást, a szeretete a tanítást úgy hogy csak ketten vagyunk és ő csak az enyém én meg az ővé vagyok, meg tudom csinálni a házimunkát mire a nagy hazaér és nyugodtan nekiszentelem a délutánt, az estét és tudunk játszani,tanulni együtt nevetni! A hétvégéken el tudunk menni együtt apával kirándulni, sétálni stb...

És addig amíg ezt megtehetem a gyerekeimért és a férjemért nem érzem se szemétnek se lustának, se restnek magam:-(

Nagyon sajnálom és EGYÜTT ÉRZEK azokkal az anyukákkal akiknek ez nem jön össze DE NE ENGEM HIBÁZTASSANAK amiért én nem az ő érdekeiket tartom a legfontosabbnak hanem a családomét!

Senkit nem akarok megsérteni, remélem is fogok...

2010. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Azért tart itt ez az ország mert csak a csalás lehetősége számít, aki tud csalni, lopni, hazudni, annak megy a szekér. A többi meg nyomi és így járt.
2010. ápr. 13. 12:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!