Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak otthon, ha...

Mit csináljak otthon, ha terhességem miatt nem dolgozhatok, és pihennem kell?

Figyelt kérdés

Kezdek befordulni,ma már sírogattam is magamban!A férjem mindig későn ér haza a munkája és az edzése miatt (este 8 körül)!Nagyon egyedül érzem magam,és halálra is unom magam!Mit csináljak?

14 hetes kismama


2008. jún. 6. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvass,fejtsél rejtvényt,nézelődj a neten babadolgokat.

Ha van kedved, fogjál bele valami tanfolyamba, a tanulás biztos lekötne.

2008. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Enyem ferj fel 12-kor er haza (szakacs) en is megtanultam lekotni magam, es mar elvezem a kismama letet :)

Kelek, mikor a ferjem, o elmegy dolgozni, es elvegzem a hazimunkat, csinalok ebedet (vacsi inkabb) aztan netezek kicsit, felfedezek bababoltokat virtualisan, aztan el is megyek nezelodni, delutan beugrom vmelyik baratomhoz, aztan sotetedes elott haza (gyalogosan jarok) majd kis est itv-zes, es jon is apa :)

2008. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ráadásul falun lakom...már szinte mindent tudok a terhességről!Ezt az oldalt bujom egész nap,meg a babás oldalakat,de nincs kihez szólnom...Nem sok barátnőm van,de azok se itt laknak ahol én..
2008. jún. 6. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos ezzel én is igy vagyok :(

unatkozom bevallom már nem bírok állandóan feküdni pedig még 2hónapom van :( tévézek sétálok én is de nem igazán köt le :(

2008. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se dolgozom azaz műkörmözök de még mincs sok vendégem...Szivesen msn-zek unatkozókkal én még csak lehet terhes vagyok.Sokat vagyok egyedül a férjem rengeteget dolgozik és ebböl kifolyólag tavaj el is kapott egy súlyos depresszió,már kilábalóban vagyok...A net már engem se köt le...
2008. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, csajok... élvezzétek az unalmas napokat, mert a baba érkezése után lesz mit csinálni!!! (ezt garantálom)

boldog babavárást!!!

2008. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem könnyü ez a helyzet, de hidd el túlleszel rajta. Miután kiderült, hogy terhes vagyok azonnal táppénzre kellett mennem, mert a munkahelyemen veszélyes anyagokkal dolgoztam. Így itthon töltöttem az elmúlt 8 hónapot, most 38 hetes vagyok. A férjem 3 műszakban dolgozott/dolgozik, szinte mindig egyedül voltam /vagyok. Ráadásul a szüleim, barátaim mind messze laknak, mivel 2 éve elköltöztünk a szülővárosunkból, ami 350 km-re van. Ez a 2 év alatt még barátokat sem találtam úgy igazán, tényleg egyedül maradtam. Legtöbbet a net segített, mindenfélével foglalkoztam ezálltal. Teljesen felesleges dolgokkal is, pl: csináltam egy adatbázist, mindenféle oldalakról összeszedett receptekkel...De legalább lekötött a dolog, a gyűjtögetés, szerkezgetés...

Néha olvastam, írogattam is, bár érdekes módon a terhességem alatt ez nem igazán tudott lekötni. Viszont megtanultam kötni, de nem sokáig tartottam érdekesnek.

Talán a receptezésből kifolyólag, de leginkább a sütés-főzés tette izgalmassá ezeket a hónapokat, szinte minden nap valami újat próbáltam ki, rengeteget sütöttem...

Eltelt egyik nap a másik után, kevés változatosaággal.

Keress valamit, amiben fantáziát látsz, ez lehet akármilyen kreatív hobbi is.

Sajnos, nem tudok segíteni, de remélem találsz valamit.

Kellemes babavárást!

2008. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már mindent tudsz a terhességről, akkor lépj tovább, hisz mikor ott lesz az újszülött, nehéz lesz folyton böngészgetni, hogy most melyik esetben mi a teendő. Jobb ha tudod, mire számíthatsz, szoptatás, altatás ...stb. Ajánlom még a Suttogó című könyvet is!:) A tanfolyam sem rossz ötlet, csak kár, hogy pénzbe kerül pont akkor, amikor a babadolgokra is ki kell adni egy csomót:(
2008. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!