Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt, hogy csinálják, hogy a...

Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel?

Figyelt kérdés
Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel? . Közben én meg nem tudok dolgozni, menni, mert nem vették fel tavaly a bölcsibe? Aki otthon van a kistesőval, annak a gyerekért hogyan veszik fel? Lehazudja a másikat? Titkolja a terhességét vagy hogy van ez?
2010. ápr. 12. 15:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
54%
Mh: volt olyan a csoportban, hogy az anyuka nem jött már a beszoktatásra sem,hanem egy rokon szoktatta be a fiúcskát. Anyuka terhes volt és nem akarta, hogy meglássuk a nagy hasát.
2010. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Te figyelj már. Szerinted a 250 fős várólistából hányan dühönghetnének még igy, mint Te. 40 fős a bölcsi, mondjuk fele protekciós, de van ám még 250 gyerek, anyuka aki arra vár hogy bekerüljenek. Ha fene fenét eszik, vagy ha piros hó esik sem tudják elhelyezni a 250 emberkét a 40 férőhlyen.

És ahogy látom a Te gondolatmeneted szerint, mindezért az a 20 protekciós szülő gyerek a felelős. Szerinted ők rendeltek 40 fős férőhelyes bölcsit. Aha bizonyára. Na akkor épitsünk egy ekkorát, nekünk jó lesz a többi meg dögöljön meg. Azért ez nem igy működik!


Te meg vegyél már be egy magne b6-ot mert még az egekbe szökik a vérnyomásod. Jó jellemre vall, hogy képes vagy 2 éves gyerekt hibáztatni, és mindefélének elhordani. A Tied biztos tökéletes és Te magad is olyan tökéletes vagy a meggyőződéseidel együtt!

2010. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!

Sajnos a mi bölcsinkben pontosan tudom hogy az én fiamat azért nem vették fel, mert 3 olyan is van a csoportban ahol anyuka otthon van. Mindenki tudja itt a környéken, mégsem tudok mit csinálni.:( Úgyhogy féléve csak gyest kapok, és mindig van vmi számla amivel el vagyunk ez miatt maradva, nem beszélve róla hogy betöltötték közben az állásomat :(

Nem sajnáltatni akarom magam, csak ilyenkor én mit tehetek? Hiába fordultam a bölcsi vezetőséghez, ők csak azt mondták, hogy anyuka hozott valahonnan munkáltatóit úgyhogy nem tudnak mit csinálni...

2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
67%

Mi még nem járunk bölcsibe, de ha a férőhelyek felét nem a protekciósok foglalnák el, akkor már előrébb lennénk, mert nem lenne az, hogy itt is beelőznek a protkósok. :)

Azért, én meghallgatnám a lemaradt 250-40 családot is, hogy ők hogyan vélekednek erről. Főleg az első protekciósok miatt lemaradt 20-at.

2010. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Hát igen, az hogy nem tudtad beíratni a bölcsibe a gyerekedet az nem mások hibája. Egy biztos ha a gyermekemnek szüksége lenne(mint ahogy az történt is) a társaságra, közösségre igenis mint JÓ szülő megtennék mindent a realitás határain belül hogy a gyermekem oviba vagy bölcsibe kerülhessen. És itt nem a lefizetésre vagy más hivatalos papírok hamisítására gondolok. Ja és a várólista nem hülyeség csak időben utána kell nézni a dolgoknak. Aki erre nem képes az magára vessen ne másokra.
2010. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Tájékoztatásul: a baba 2,5 hónapos korában jeleztük,hogy mennénk. Amikor lehetett hivatalosan jelentkezni, mi voltunk a harmadikok. Ó, micsoda trehányság. Az, akit felvettek,az már terhesen, a terhességi teszt elvégzésekor szólt és hivatalosan jelentkezett is gondolom!!!!!!!!!!!!!!!Igaz, azt nem is lehet, de ő elintézte.Érdekes, hogy aki lefizeti vagy ismerősök által beviszi a gyerekét, annak az a természetes, hogy nem a korrekt utat járja.
2010. ápr. 13. 21:09
 37/43 A kérdező kommentje:

Milyen utat lehet megtenni, ami nem lefizetés vagy ismerősök bevonása ahhoz, hogy felvegyenek egy gyereket az oviba úgy, hogy otthon van az anyukája a kisebbel és a dologzni akaró gyerekét meg nem veszik be?

Nálunk, ha nincs protekció, az oviba is csak 4 éves kor felett veszik be, nemhogy bölcsibe. Ez egy falu amúgy, 2 csoport bölcsi és 5 csoport az ovoda.

2010. ápr. 13. 21:11
 38/43 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba a hisztit! Csak ismételgeted magad pattogsz mint egy dühös bolha:-) Ettől beveszik a gyerekedet a bölcsibe? Már unalmas...
2010. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
58%

Akkor miért olvasod ezt a kérdést,ha unod a kérdést?

Bár, könnyű úgy unva röhögnöd másokon, illetve,lehet,hogy pont azon is, aki elől esetleg pont ti foglaltátok be a helyet.Könnyű úgy,hogy ti el tudtátok intézni, hogy pont a ti gyereketek lehet állami bölcsis. Én nem röhögnék azon, akit lehet, hogy pont miattam ért kár.

2010. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
73%
Mást se csináltok csak pocskondiázzátok a másikat. Félreértés NE essék az én gyerekem TELJESEN LEGÁLISAN, CSALÁS NÉLKÜL jár oviba!!!! Én itthon vagyok a picivel, ő meg ovis!!! Senkit nem kellett lefizetnem!!! A barátnőm is otthon van a picivel a nagyobb lánya most ment oviba PROTEKCIÓ NÉLKÜL!!!!! Ne ítélkezzetek már mindenki felett, mintha jogotok lenne hozzá, úgy hogy nem ismeritek a körülményeket! Minek ilyeneket írni hogy kiröhögi az az anyuka a másikat akinek nem tud oviba menni a gyereke??? Ki röhög EZEN??? Csak sajnáltatjátok magatokat, és TI nézitek le azokat akiknek Uram bocsá sikerült beiratni a gyereküket!! Ez szánalmas!
2010. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!