Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt, hogy csinálják, hogy a...

Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel?

Figyelt kérdés
Azt, hogy csinálják, hogy a nagy bölcsibe, anyuka meg otthon a kicsivel? . Közben én meg nem tudok dolgozni, menni, mert nem vették fel tavaly a bölcsibe? Aki otthon van a kistesőval, annak a gyerekért hogyan veszik fel? Lehazudja a másikat? Titkolja a terhességét vagy hogy van ez?
2010. ápr. 12. 15:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nincs igazad!

Ez az ország azért tart itt, mert minden kormány igérget!

Ahogy már előttem is leirták, ne azokat vádold akik be tudják adni a gyereket, hanem irj egy levelet a megfelelő minisztériumnak, ha úgy tetszik. Mert igenis iagaz van annak, aki azt irja, hogy minden anyukának, illetve gyereknek alanyi jogon kellene hogy járjon a bölcsödei, ovodai férőhely. Kész röhely, hogy egy gyereket nem vesznek fel 5 éves koráig az oviba,ha anyuka otthon van. Talán több ovi, meg bölcsi kellene, ami bizony nem azokon múlik, akik csalással juttatják a gyereket közösségbe.

Nálunk pl 250 fős várólista van. Egy 17 ezres kisvárosva van egy 40 fős bölcsöde! Szerinted én mit szóljak. Megy a nagy magánbölcsibe, ha én megyek vissza dolgozni és nem jön ösze a kistesó, mert a környéken nincs másik bölcsi, illetve van, de azok hasonló hosszú várólistával. Ennek ellenére nem hibáztatom azt, aki protekciós. Én is kihasználnám a lehetőséget ha lenne, de sajnos nincs. Tudod a mai világ már nem arról szól, hogy az emberek más érdekeit is figyelembe veszik, hanem midenki a saját érdekeit, a gyerekei érdekeit helyezi előtérbe a másikéval szembe, mindenki tojik egy nagyot a másikra. Ha én is mindig azt nézném, hogy a másiknak hogy lenne jobb valószinű nem itt tartanék, ahol most sem munka ügyileg, sem mmagánéletbe, sem sehogy.

Jó reggelt kivánok!!! Ez itt már a 21. század nem a régi szép 70-80as évek, amikor az emberek még figyeltek egymásra.

2010. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
34%

Már bocsánat de attól hogy irogat mindenfelé semmi se fog változni...és lehet ironizálni hogy hát ez már nem a 70-es meg 80 as évek, de elég szomorú hogy az a trend hogy xarunk a másik problémáira és átgázolnuk máson hogy nekünk jobb legyen.

És szerintem akkor se kéne mások orra alá dörgölni hogy hát én megoldottam hogy bevegyék a gyereket a bölcsibe pedig itthon vagyok a kicsivel, te meg egy nagy lúzer vagy hogy nem oldottad meg. Szerintem az ilyen "ügyeskedésre" nem kéne büszkének lenni, hanem mélyen hallgatni kéne róla.

Na mindegy.

További szép napot:)

2010. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

AtyaÉg!!! Ne fordítsuk már ki ennyire a dolgot!!! Senki nem mondta, hogy lúzer aki nem tudja megoldani!!!! Miért kell rögtön így támadni és elferdíteni a tényeket? Igen nagyon szomorú hogy ide jutottunk, nagyon jól írta ide valaki,hogy több bölcsi és ovi kéne, hogy bármelyik gyerek bármikor tudjon menni,de sajna NEM ÍGY VAN!!!

És ha valaki ezt ennyire nem tudja elviselni és megemészteni igenis inkább írjon minisztériumba, önkormányzatoknak, minthogy itt szapulja az anyukákat:-(

Ez irigység és rosszindulat:-( "Ha nekem nem sikerül neki se!!!" Akkor most ki xarik kire?

2010. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
nem!!!!!!!! ha nem lennének hazug nők, anyukák, akik nem tudják tudomásul venni, hogy annak van a bölcsi, aki dolgozik és nem annak aki otthon üldögél és nem próbálnák hazugsággal bejuttatni a gyerekeiket az állami bölcsikbe, akkor máris több nő mehetne dolgozni, mert ezek nem foglalnák el előlük a helyeket!!!!!
2010. ápr. 13. 14:16
 25/43 anonim ***** válasza:
59%
Jól van Drága, dühöngjél csak! Ha neked ez jólesik...
2010. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
vagy azt kéne írni a minisztériumnak, hogy annak nézzenek utána, hogy hány hamis munkáltatói van, és van-e mögöttük járulékfizetés vagy csak le van igazolva....és a második gyerek mikor fogant? volt már jóval a védőnőhöz menetel előtt az anya nőgyógyásznál? mert, ha igen, szánt szándékkal titkolta el a terhességet! stb. stb. talán ezeknek is utána kéne nyúlni, hogy ne tudjanak csalni...gondolom, pár gyereket ki lehetne így rúgni a bölcsiből, aki a szülök hazudozása, kavarása miatt jutott be olyan helyekre, ahova a dolgozók gyerekeit szánta az adófizető állampolgár és nem kényelmesekéit
2010. ápr. 13. 14:20
 27/43 A kérdező kommentje:
A vicces kedvű beíró is lehetséges tán, hogy abból a fajtából való, aki röhögve az ember képébe röhög, hogy jajjj, ugyan mi elintéztük, hogy a gyerekünk bevegyék........
2010. ápr. 13. 14:22
 28/43 anonim ***** válasza:

A vicces kedvű beíró vagyok! Rajtad tényleg már csak nevetni lehet:-) Annak ellenére milyen szomorú ez a téma, Te borzasztóan gyerekesen viselkedsz! Nem tudom mit szólnál ha a Te gyerekedre írnának ilyenek, ha a Te gyerekedet akarnák kirúgatni a bölcsiből...

Nem alacsonyodom le odáig, hogy én is elkezdjelek téged becsmérelni, mint ahogy Te tetted velem! Csak sajnállak...

További jó marakodást...

2010. ápr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Gondolhattam volna, hogy a röhögős fajta vagy!!!!

Miért, mit kéne annak a gyerekével csinálni, aki csalással juttatja be a gyereket? Az olimpián ha valaki csal, azt is kihajínjtják, nem??????????

Akkor, annak a gyereke, mitől különb? Csaló és kész.Már ekkora korában is csak csalásból tud megélni, mert önerőből nem ment. Maradt a másokon átgázolás a saját érdek érvényesítése érdekében. Szép kis példamutatás. Ha nem vesznek fel gyerekem, majd elintézzük. Ez a helyes út.


Kirúgatni? És aki be se került, mert a csalók kerülnek be? Az mit szóljon? Az, milyen érzés? Leszarjátok ugye, mert hát csak magával foglalkozzon mindenki, ez a trendi a 21. században....nemdebár?

2010. ápr. 13. 14:34
 30/43 anonim ***** válasza:
54%
Én hallottam olyat, hogy kiderült, hogy terhes az anyuka és megkérték, hogy akkor maradjon a nagy is otthon,mert hosszú a várólista és kellene a hely. Ott is ügyeskedett az anyuka, de nem vitte végül.
2010. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!