Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lestem anyosom! Amit...

Ki lestem anyosom! Amit lattam el se akarom hinni. Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hg anyosom mutogatta a masfel eves babamnak a ciciet. Mimdig ra szoltam hg ne csinalja. Aztan eszre vettem hg a kislanyom mar huzogatja le a polojat.. Gyanus lett... Ma atjott... Mondom neki leviszem a szemetet. Kukucskaltam a kulcslyukon hg mit csinal vele! Es hagyta neki hg szopja a mellet!!!!!! Egyszeruen keptelen vgok felfogni.. Bejottem mondtam neki elkell mennem baj van.. Es elindultam a kislanyommal mert attol feltem hg megolom!!! A paromnak martobbszor jeleztem hg az abyja mutogatja a gyereknek a mellet.. De mindig en vgok a bolond meg direkt kitalalom azt mondja. Nem sokara haza jon a parom mit mondjak neki?? Hogy mondjam???
2014. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Na történt azóta vmi?
2014. jún. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!