Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lestem anyosom! Amit...

Ki lestem anyosom! Amit lattam el se akarom hinni. Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hg anyosom mutogatta a masfel eves babamnak a ciciet. Mimdig ra szoltam hg ne csinalja. Aztan eszre vettem hg a kislanyom mar huzogatja le a polojat.. Gyanus lett... Ma atjott... Mondom neki leviszem a szemetet. Kukucskaltam a kulcslyukon hg mit csinal vele! Es hagyta neki hg szopja a mellet!!!!!! Egyszeruen keptelen vgok felfogni.. Bejottem mondtam neki elkell mennem baj van.. Es elindultam a kislanyommal mert attol feltem hg megolom!!! A paromnak martobbszor jeleztem hg az abyja mutogatja a gyereknek a mellet.. De mindig en vgok a bolond meg direkt kitalalom azt mondja. Nem sokara haza jon a parom mit mondjak neki?? Hogy mondjam???
2014. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Na vegre valaki!!! Koszi.. Hat igen... Ez a normalis egy mamatol hg azt mondja nem szabad... De o meg raadasul ugy kivette neki mintha a legtermeszetesebb dolog lett vna... Es raszoltam egy parszor...jo parszor
2014. ápr. 12. 22:52
 32/41 anonim ***** válasza:
Ha senki sem hisz neked, akkor tényleg az a legjobb, ha szerzel bizonyítékot. Valahogy vedd fel, hogy mit művel, akkor senki sem kérdőjelezheti meg a szavaidat! És valóban, ha lelépsz, erre hivatkozva letilthatod őket a gyerek láthatásáról.
2014. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Uristen
2014. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Jó családba házasodtál be... szegény gyerek...


Leírhatjuk, hogy mi mit tennénk, rajtad ez nem fog segíteni. Én nem szültem volna ide. Vagy ha már igen, akkor lelépnék, gyerekestül. Nem a páromat gyôzködném, hogy beteg az anyja, és nem az anyóssal tartanék kick-box meccseket. Egészséges családban nem fordulnak elô ilyen dolgok.


De mint tudjuk, sajnos sok ilyen család van, ahol a kicsi gyerek abba szocializálódik bele, hogy a verekedés konfliktusmegoldási módszer, apa egy felelôtlen majom, anya idegbeteg, de tûr (legfeljebb iszik, ha már nem bírja), a nagyszülôk meg úgy élvezkednek, ahogy beteg kedvük jónak tartja...

2014. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Hat igen.. Teljesen igazad van utolso... Sajnalom en is hg igy alakult.... Bar sose ismertem vna meg oket... Vg mar reg mashol kene lennem...
2014. ápr. 13. 10:57
 36/41 anonim válasza:
100%

Durva, amit írtál kedves kérdező! Pláne, hogy ezek alapján valószínűleg az én anyósom is ugyanezt művelte a kislányommal. Mikor megszületett a pici, anyósom felköltözött (külön lakásba, szomszéd utcába). Undorító moslék stílusa van, igazi hárpia. Emellett a feleségem akaratgyenge, az anyja irányítja, amit ő mond, ahhoz nem férhet kétség.

Kb. fél éves lehetett a kislány, mikor észrevettem, amikor az ölében volt, akkor kereste a mellét. Persze röhögött rajta, hogy ő nem tud neki enni adni, de nekem gyanús volt már akkor. Más nőnek az ölében sohasem keresgetett a pici.

Hogy mekkora beteg állatok vannak...

2014. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Na hat igen... Leteznek ilyen betegek. Sose gondoltam vna.... Az ilyen barmire kepes.... Nem is tudom igazabol milyen idok hajtja oket hg ezt csinaljak...... De hg agyilag nem normalisakk az is biztos!!
2014. ápr. 14. 15:48
 38/41 A kérdező kommentje:
Indok* azt akartam irni... Figyelj oda te is.. Mert.kitudja meg miket csinal....Sose lehet tudni sajnos.. Ja es a parom ugyan olyan mint a feleseged. Szoval egy cipoben jarunk szinte...
2014. ápr. 14. 16:15
 39/41 anonim ***** válasza:

Nagyon durva! Én is mielőbb készítenék egy felvételt, amíg még nem késő!!!! (bár nem szívesen hagynám újra kettesben vele a gyereket, de nincs nagyon más mód, hogy bizonyítsd az igazadat...)

Aztán el onnan, de a lehető legmesszebb, ez a család nem normális! Menekülj, amíg tudsz!

El sem hiszem, hogy léteznek ilyen beteg emberek! Gyorsan tegyél valamit, gyermekvédelmisek, gyámügy, bármi, nehogy még rosszabb legyen a helyzet!!!!!

Nem is tudom, hogy ott abban a pillanatban mit tettem volna!

Kitartást neked, remélem, hogy minden nagyon gyorsan jobbra fordul!

2014. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
mi lett veletek azóta?
2014. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!