Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lestem anyosom! Amit...

Ki lestem anyosom! Amit lattam el se akarom hinni. Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hg anyosom mutogatta a masfel eves babamnak a ciciet. Mimdig ra szoltam hg ne csinalja. Aztan eszre vettem hg a kislanyom mar huzogatja le a polojat.. Gyanus lett... Ma atjott... Mondom neki leviszem a szemetet. Kukucskaltam a kulcslyukon hg mit csinal vele! Es hagyta neki hg szopja a mellet!!!!!! Egyszeruen keptelen vgok felfogni.. Bejottem mondtam neki elkell mennem baj van.. Es elindultam a kislanyommal mert attol feltem hg megolom!!! A paromnak martobbszor jeleztem hg az abyja mutogatja a gyereknek a mellet.. De mindig en vgok a bolond meg direkt kitalalom azt mondja. Nem sokara haza jon a parom mit mondjak neki?? Hogy mondjam???
2014. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Szopik meg igen!!! Csak a gyerekre vigyazott egy joparszor a nagyi es az lett fura hg huzogatja le a polojat... Miert?? Meg eseltem is paromnak az esetet es viccbol hozza tettem hg kitudja anyad micsinal a gyerekkel lehet meg szoptatja is... Na de ezt azert nem gondoltam volna... Lesokkolt igen... Else hiszem hg vkinek eszebe jut az hg az unokajat szoptassa... Es lattam hg a gyerekem oda hajolt es... De leirni se akarom mert undorito!!!!! Es.mert nem vertem szet??? Azert hg a parom ne essen nekem ha hazajom.


ugyfogom csinalni a kovetkezo alkalmat hg feny deruljon ra es ne tudja letagadni!! Ennyi...

2014. ápr. 12. 22:31
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

17.vagyok.


Nekem azért gyanús, mert ha már megverted anyósodat, ez a reakciód fura. 1x megvered, utána meg egy hazugsággal elmész és még csak megjegyzést sem teszel neki? Én nem vertem meg senkit soha, de nem hagytam volna ezt szó nélkül.

2014. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Es eskuszom nektek ha videora veszem mindegyikotoknek elkuldom hg higyjetek el!!! Az bant hg ilyen vilagva elunk.. Hg egy ilyen asszony a gyerekem mamaja..!!! Nem bizhatok meg benne???? Es gondolkozok es.olyanak ugranak be hg miket csinalhat a gyerekemmel!! Szerzek egy kamerat.. Itz hagyom a gyerekkel es felveszem. Mert addig nem nyugszok!!! Ja es ha video lesz rola tuti hg.kivagom az elso emeletrol
2014. ápr. 12. 22:35
 24/41 A kérdező kommentje:
Leirom ujra.. Azert nem mentem neki mert mindig hazudik letagad mindent.. Es azt akarom hg vmilyen uton.modon a parom is lassa.. Hg beismerje vegre hg az anyja beteg!!! Utana szet is verem az tuti!!!!!!
2014. ápr. 12. 22:36
 25/41 A kérdező kommentje:
A parom kb annyira nem hisz nekem mint ti... NA EZ ITT A BAJ
2014. ápr. 12. 22:37
 26/41 A kérdező kommentje:
Mindegy koszi a tanacsokat... A kerdest nem torlom le, irok majd a fejlemenyekrol..
2014. ápr. 12. 22:42
 27/41 anonim ***** válasza:

Az baj, ha a párod nem hisz Neked. Ez egy anonim oldal, itt mi nem ismerünk téged, így bármit írhatsz.


Ha tényleg igaz, megmondanám neki, hogy mi volt és hogy a továbbiakban nem hagyod egyedül vele egy szobában, nem érdekelne, hogy hiszi vagy sem. De miután 7 hónapos terhesen hasba rúgott anyósod sem hisz neked?

2014. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ott volt a parom latta.. Nem sikerult amugy hasba rugnia mert hatra tudtam lepni.. Es tudod mit?? Mikor hazaertunk velem vitazott es en vtam a szar!!! Csak gondoltam adok nekil meg egy eselyz... De most betelt a pohar!!! Lelepek.. De bebiztositom magam hg ez a ket szemely ne lathassa a gyereket!!! Azert kell nekem video...a parom meg turi ezeket a dolgokat... Tudjatok mit ha hazajott leirom hg velekedik errol a parom.. De ugyis azt fogja mondani jajj most micsinaljak vele akkor ne engedd ide.. Aztan meg veszekszik hg en nem engedem hg az anyja lassa a gyereket..
2014. ápr. 12. 22:47
 29/41 anonim ***** válasza:
20-as, nekem nagyon okos kislányom van, de volt egy időszak egy éves kora után, hogy elkezdett érdeklődni a mama cicije iránt is. Mama persze nem engedte, hamar túl is lendültünk ezen, de látod, van ilyen. Kérdező, sajnállak, légy erős és győzd meg a párodat, mert ez nagyon durva!
2014. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Pont vmelyil nap mondtam paromnak hg nagyon faj hg neem bizhatok meg benne mert az anyja barmit megtehet a gyerekkel es nem szol neki.. Mondok egy peldat... A masodik emeleten a korlat mellett dobalja... Mikor mentem anyosomhoz akkor vettem eszre.. Parom is ott allt azt vihorasztakk.. Ennyit errol.. A parom azert nem szol semmiert mert az anyja meg haragszik... Es sajnos neki az tobbet er...
2014. ápr. 12. 22:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!