Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lestem anyosom! Amit...

Ki lestem anyosom! Amit lattam el se akarom hinni. Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hg anyosom mutogatta a masfel eves babamnak a ciciet. Mimdig ra szoltam hg ne csinalja. Aztan eszre vettem hg a kislanyom mar huzogatja le a polojat.. Gyanus lett... Ma atjott... Mondom neki leviszem a szemetet. Kukucskaltam a kulcslyukon hg mit csinal vele! Es hagyta neki hg szopja a mellet!!!!!! Egyszeruen keptelen vgok felfogni.. Bejottem mondtam neki elkell mennem baj van.. Es elindultam a kislanyommal mert attol feltem hg megolom!!! A paromnak martobbszor jeleztem hg az abyja mutogatja a gyereknek a mellet.. De mindig en vgok a bolond meg direkt kitalalom azt mondja. Nem sokara haza jon a parom mit mondjak neki?? Hogy mondjam???
2014. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
38%
Te sem vagy sokkal különb az anyósodnál, ha megverted! Kulturált emberek nem így viselkednek.
2014. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Jajj hagyjal mar.. Ne haragudjal de nem fogom hagyni hg a 7honapos hasamba belerugjanak!!!! Te se gondolkoznal ha a gyerekedrol lenne szo!!!! Konyorognom kellett vna neki hg nr bantson????
2014. ápr. 12. 21:54
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
NEM ENGEDNÉM SOHA TÖBBET A KÖZELÉBE.mÉG AZ IS LEHET,HOGY PEDOFIL HAJLAMAI VANNAK.
2014. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Perverz ez a nő, minden kapcsolatot megszakítanék vele. Ha erősködik, megfenyegetném, hogy feljelentem. Undorodnék tőle.
2014. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%
NA szerintem ugyanaz a kérdező, mint aki ma reggel arról írt, hogy unokála életében nem szeretne csak a 2. lenni. Az a kérdés törölve lett, de teszek róla, hogy ez is törölve legyen. Ha unatkozik valaki, miért itt tölti az idejét.
2014. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
NEM UGYAN AZ VAGYOK!!!!!! EZ NEM VICC SAJNOS!!!!!!!!!! MENJEL MASHOVA HA TE UNATKOZOL.. MERT NEKEM TANACSRA VAN SZUKSRGEM NEM A TE OKOSKODASODRA!!! MIERT ILYEN UTALATOSAK AZ EMBEREK?????
2014. ápr. 12. 22:18
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
15! Pont erre gondoltam, amire Te. Másfél éves mind a 2 "baba", aki már elég nagy ahhoz, hogy ezt megtegye. Ez szerintem is a "nagymama" írta ki, bár nem értem, milyen beteges fantáziája van valakinek :-(
2014. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Ide figyeljetek.. Nem az vagyok fogjatok fel... Nem fogok nektek bizonygatni... De eskuszom hg nem az vgok... Ezekszerint mas mama is ilyrn??? Hat nagyi ha olvasnad azt uzenem hg Rohadj meg!!!! Uristen es belegondoltam mi lenne ha anyosom lenne az... DUrva
2014. ápr. 12. 22:23
 19/41 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik amugy hg nem eleg hg itthon ketelkedbek bennem.. Meg ebbe a hulye topikba is... Sose talalok egy helyet ahol megertenek es hisznek nekem
2014. ápr. 12. 22:25
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem untakozom hidd el, de 3 gyermekem van és ha én ilyet láttam volna, abban a pillanat visszamentem volna és megkérdeztem volna, hogy mit csinál. 1,5 éves gyerek ha még szopil akkor nem hülye, hogy bárki mellét elkezdi szopni.
2014. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!