Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? El lehet ezt hinni egyáltalán? (lejjebb kifejtem)

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy van egy jó haverom, a baráti körömbe tartozik és már régebbóta feltűnt, hogy a "bandánk"ból ő máshogy viselkedik velem mint a többiek. (pl: ha a többiek ugratnak valami hülyeségekkel, akkor ő rögtön komolyan veszi és megvéd, pedig nyilvánvaló, hogy nem bántottak meg) és a múltkor odajött hozzám és eelhívott moziba. én barom nem fogtam az adást és azthittem, hogy ez ilyen csoportos lesz szóval jön a többi haver is és visszakérdeztem, hogy ki jön még, erre ő azt mondta hogy senki. nekem rögtön leesett a dolog és ijedtemben azt mondtam elmegyek vele.

Aztán jött a másnap és felém se nézett még szünetekben sem. este írt facebookon (tipikus-.-") hogy észrevettem biztos h került és hogy ő nem is nyomulásnak szánta csak úgy.

én visszaírtam neki hogy bocsi de nekem más tetszik és még barátokként is fura lenne elmenni (a többiek nélkül)

Ekkor jött a hab a tortán azt írta h jaj most már elmondom, az egész egy fogadás volt és hogy ő nem is számított másra és nincs megbántva.és hogy bocs h megbojgatta az életem. és hogy ez szerinte vicces és nekem is vele együtt kéne nevetnem rajta.

nem tudtam mit visszaírni, annyira mérges lettem hogy húú nagyon.azóta sem álltam vele szóba, mikor odajött hozzám suliba, el is mentem. ti ezt elhiszitek? mármint hogy egy fogadás volt, és tényleg nem tetszem neki? felmerültek bennem ugyanis kérdések, h pl ha igent mondok, és elmegyek vele akkor mikor közölte volna h fogadás volt.és még ő nincs megsértve? stb. szóval én nem hittem neki, és nagyon mélyre ásta magát nálam. pls segítsetek mit csináljak? 14l

ja és az a gáz hogy a többi haver nem tudja és ha velük lennék akkor ő is ott van, akkor nem kerülhetem. szóval a többiekkel se találkozzak, vagy mi legyen?


2011. nov. 25. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsilány... hiszel még a mesékben? :) de aranyos :)
2011. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tessék? nem értelek...
2011. nov. 25. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
te komolyan elhiszed h ez a "banda" a barátaid? Akik fogadás tárgyává tesznek? akik röhögnek rajtad? ugyan ugyan ugyan...
2011. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Ne foglalkozz vele. Nem hiszem hogy egy olyan emberről van szó aki nélkül nem megy tovább az életed, meg megérdemli hogy itt agyalj rajta. Lépj túl, foglalkozz azokkal a barátaiddal akik érdemesek rá. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, túl komolyan vetted ezt az egész szitut.
2011. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dehát épp ez az hogy nem lehet elhinni hogy fogadás volt. meg azt is írta hogy nem ismerem azt akivel "fogadtak" vagy nem fogadtak. és a többiek tényleg nem tudnak róla. ha tudnának, akkor már rég ezzel szekálnának. ők jóbarátok tényleg. és nem nevettek ki.
2011. nov. 25. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szegény srác, tetszel neki, csak mikor visszakérdeztél, hogy még ki menne a társaságból, akkor valszeg levágta, hogy te nem úgy tekintesz rá, és bátortalan felvállalni a szitut. Elég béna szöveggel akar most kihátrálni a helyzetből.:)) Fogadtak valakivel, akit te nem is ismersz, de aztán mégse lett a fogadásból (moziba menésből) semmi, mert aztán ő kerül el téged, jajjjj:)))


Nem kell tenned semmit, nem kell elkerülnöd, inkább legyél vele kedves (ha már a dühöd elmúlt), mert hidd el, az szitu neki sokkal de sokkal kínosabb.

2011. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó. én megértem, hogy kínos, de most ezzel, hogy ezt kitalálta, mégjobban megbonyolította a helyzetet. sokkal könnyebb lett volna, ha simán felvállalja az egészet. mert így most olyan, mintha hülyének nézne hogy én ezt beveszem. és egy kicsit bántó. de azért köszi
2011. nov. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!