Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lestem anyosom! Amit...

Ki lestem anyosom! Amit lattam el se akarom hinni. Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Sokszor volt hg anyosom mutogatta a masfel eves babamnak a ciciet. Mimdig ra szoltam hg ne csinalja. Aztan eszre vettem hg a kislanyom mar huzogatja le a polojat.. Gyanus lett... Ma atjott... Mondom neki leviszem a szemetet. Kukucskaltam a kulcslyukon hg mit csinal vele! Es hagyta neki hg szopja a mellet!!!!!! Egyszeruen keptelen vgok felfogni.. Bejottem mondtam neki elkell mennem baj van.. Es elindultam a kislanyommal mert attol feltem hg megolom!!! A paromnak martobbszor jeleztem hg az abyja mutogatja a gyereknek a mellet.. De mindig en vgok a bolond meg direkt kitalalom azt mondja. Nem sokara haza jon a parom mit mondjak neki?? Hogy mondjam???
2014. ápr. 12. 21:38
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert. Telorol irok.. :( a siras van rajtam.. Kell egy kis tanacs, ero, megnyugtatas... Totalisan egyedul vagyok
2014. ápr. 12. 21:40
 2/41 anonim ***** válasza:
4%
-.- ezek az anyòsok...
2014. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Anyósod beteg. Ne engedd a gyerek közelébe, főleg ne egyedül.
2014. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
A parom mindig ot vedi! Arra gondoltam felveszem videora, hatha elkapom pont a pillanatot.. Valahova leteszem a telefont. Es a vedononek megfogom mutatni es mindenkinek!!! HAGY SZEGYENKEZZEN A PAROM... Megerdemli
2014. ápr. 12. 21:44
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Hát az anyósod nem normális,nagyon nem!!

Mondd el a férjednek,mit láttál,és ha egy mód van rá,ne hagyd a gyereket a nagyira!!

2014. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
Ez gusztustalan :-(. Nem finomkodnék, megmondanám kertelés nélkül a páronnak, sőt én azt sem bírtam volna ki, hogy anyósnak ne essek neki. Ez számomra beteges.
2014. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Jézus mik vannak!!! Én soha többet nem engedném hogy egyedül legyen vele!!! Komolyan ész megàll!!
2014. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
En se.. Mar volt hg megvertem mert hasba akart rugni amikor 7honapos terhes vtam!!! Csak az villant be hg a parom velem fog vestekedni... Aes azt mondjak hazudok!!! Azert fogom felvenni hg ne tudja letagadni!!! Utalom azert csinalja hg magahoz edesgesse a gyereket !!!!
2014. ápr. 12. 21:47
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

Én egy pillanatra nem hagynám vele kettesben a gyereket.

Undorító, nem normális!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%
Úristen! Hát én teljesen kiakadtam volna! Ott helyben ráborítottam volna az asztalt! Megpróbálnék beszélni a párommal, azt nem teheti meg, hogy nem hisz neked. Ha pedig az anyja mellé áll veled szemben, fontolóra kéne venned, hogy mit keresel amellett az ember mellett. Talán megpróbálnám úgy alakítani egyik alkalommal, hogy saját szemével lássa az anyját, miközben ő szoptatja a piciteket. Pfúúúj! Még leírni is gusztustalang
2014. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!