Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéren ti átadjátok...

Játszótéren ti átadjátok másnak a hintát, ha már sír a gyerek?

Figyelt kérdés

A játszótéren egyetlen kisbabáknak való hinta van, amiből nem esik ki.

Egy nagymama elég régóta hintáztatta benne 2 éves körüli gyerekét.Mi ott ültünk a padon, telefonáltam.

Az én kicsim is imád hintázni, odamentünk a hintához, a kicsim majd kiugrott a bőréből örömében, de öröme sírásba csapott át...beszédbe elegyedtem a nagyival, látta rajta hogy szándékában sem áll átadnia hintát a kicsimnek, pedig 3x mondtam, hogy imádja.

Megkértem kedvesen a nagyit, hogy legyen szíves adja át a hintát, a kicsim már nagyon sírt.

nagyi rám se nézett és tovább lökdöste az unokáját:(

aztán elkezdte a bajsza alatt mondogatni, hogy miért kéne átadnia, percre mérik stb.

Én meg jól felvilágosítottam, hogy nem perce mérik, hanem jóindulatra és kedvességre, mert ha ideállnak, akkor igenis átadom én is a helyet.

Aztán elsunnyogott...


2013. máj. 16. 11:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
63%

Hát ja én meg megbánom hogy írok köszi a lepontozást:))

Kicsit gondolj majd bele ha elszállt a lepontozós első dühöd hogy te mennyire szívesen vennéd ki a babádat a hintából ha mondjuk odajönne más sírni, és mondjuk tételezzük fel átadod, sír a babád aztán újra beleülhet de mit ad isten megint jön vki aki sír érte...mindannyiszor kiveszed a babádat?

2013. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
67%

Én olvastam a kérdést, és csak az a bajod hogy épp menstruálsz.


A lányod pedig nem nem szeret mást csinálni, hanem nem ismer mást, mert csak a hintában ül.

De ha csak a hintában ül és egy hinta van, akkor ott vagytok 20-40 percet és csak hintázik? A többi gyerek addig nem tud hintázni?


Érdemes lett volna a kérdés elejére odaírni, hogy csak megerősítést vársz, nem véleményeket....

2013. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
53%

Ha csak hintázni tud és semmi mást akkor az is egy megoldás lehet ha otthon felfúrtok neki az ajtóba egy hintát vagy kertben ha van és akkor nem lesz ilyen gond.

Az lehet hogy a mama nem volt túl szimpi vagy bunkón válaszolt de az alapkérdés, alapfeltevés attól még jogos amiket írtunk szerintem. Bár mindegy mert valóban csak közös együtt puffogást és a mama együtt szidását vártad ezekszerint.:(

2013. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van utolsó. tényleg odaírhatta volna h megerősítést vár. Akkor megúsztuk volna a lepontozását! :/
2013. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ha kérdést írsz ki, akkor arra nem biztos, hogy csak helyeslő válaszokat kapsz. Kérdeztél, más meg válaszolt, és nehogymár a másik hibája legyen, ha nem ért veled egyet. Ezen butaság besértődni.


Egyébként nem tudom, ki hogy van vele, de 10 perc egy gyereknek igenis sok idő. Én nem hagynám benne a sajátomat addig, ha más is várakozik a hintára. Max. 5 perc, de ilyen kicsiknek még azt is sok kivárni. Más helyzet, ha senki más nem akar hintázni, akkor ülhet benne tőlem fél órát is, de ha nem egyedül vagyunk az adott játéknál, akkor pár perc és adjuk át másnak. Ugyan már nagyobbacskák a gyerekeim, de amikor még kicsik voltak, akkor is így csináltuk. Még ha volt is sírás. Mi már hintáztunk, hagy hintázzon más is, nekünk irány a homokozó vagy a csúszda.

2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Köszi, 15-ös!

:)

2013. máj. 16. 12:43
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom kérdező, te is kiveszed a lányod, ugye?
2013. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
56%
Valóban csak az írhat aki vele egyet ért különben le vagy pontozva!!! Gratulálok kérdező a lényeg h neked igazad lehessen!!!! Hajrá így tovább. Akaratos anya lehetsz!!!
2013. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
55%

Igen akkor gondolom a kérdező is kiveszi 5 perc után a CSAK HINTÁZNI imádó babáját...nem hinném...mert akkor ezekszerint mivel mást nem tud és szeret csinálni a kisbaba így 5 percre mennek a játszótérre... bár nem hiszem hogy kerültök ilyen helyzetbe mert más anyuka nem hagyja egyre jobban sírni ott a babáját-gyerekét hanem elviszi onnan vagy csinálnak mást.

És persze hogy azzal értesz egyet aki veled egyetért és helyesel...a többit meg földig pontozod. Köszi...

2013. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Akaratos vagyok igen, igazi anyatigris, a gyerekeimért mindent megteszek.

És igen, mi átadjuk a helyet, ha odajön valaki.Nálunk ez így normális. Ezért lepődtem meg ezen a banyán, mert amúgy tip-top frizura, öltözék, igényesség, csak a kisugárzás és a kedvesség hiányzott belőle.

2013. máj. 16. 12:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!