Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi képről?

Mit gondoltok az alábbi képről?

Figyelt kérdés

Engem a hideg rázott ki tőle, nem tudom hogy valóban létezik-e ilyen betegség, amitől így néz ki a kislány, de arra is gondoltam, hogy lehet csak egy számítógépes trükk a kép....Ha mégis igaz, akkor tényleg elnézést és tisztelet az anyának, meg sajnálom is, de számomra kicsit hihetetlen.


A másik meg hogy miért rak fel ilyen képet az anyuka, már ha valóban ő rakta fel és igaz ez az egész. Szerintem nem egy közösségi oldalra kéne ilyesmit kirakni. Engem személy szerint felkavarnak az ilyen képek és olyan rossz, hogy sok ilyennel van tele az üzenőfalam.


Szerintetek ez valós kép?


[link]



2013. márc. 21. 21:12
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
A másik meg az, amit írtam is a kérdésben hogy számomra felkavaróak az ilyen képek, és sok más ember számára is felkavaróan hat. Ennyi. Több ismerősöm is látta a képet és ők is azt mondták hogy az ilyen képektől rossz érzésük lesz. Párom ha a tv-ben ilyet lát egyből elkapcsol, mert annyira érzékeny az ilyenekre hogy nézni se bírja. Ugyan úgy ha szülészt mutatnak akkor is elkapcsol egyből, pedig a tv-ben nem mutatnak ilyet premier plánba és mégis. A férfiknak ezek megrázóak ennyi. Én nem terhelnék ilyesmit az ismerőseimre.
2013. márc. 23. 20:14
 32/34 anonim ***** válasza:
Na de ha kiviszed az utcára, ott is meglátják, és "rossz érzésük" lesz tőle ilyen alapon, nem?
2013. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nem az más, kivinni ki kell ha akarod ha nem. De a facebookra nem kötelező képeket felrakni.
2013. márc. 23. 21:05
 34/34 anonim válasza:
Igen ez igaz ez a betegség progériának nevezik. Szerintem ha a te gyereked is ilyen betegsegben szenvedne te is a legjobb eletet szeretnel szamara.☺
2017. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!