Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mit gondoltok az...

Anyukák! Mit gondoltok az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel sokan így vagyunk és szembe nézünk ezzel nap mint nap. Aranyos a cikk a végén egy kicsit még meg is hatódtam :)))

[link]


2013. febr. 13. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az az elvem,hogy ha nem használ a szép szó,akkor kap a fenekére vagy a kezére,szerencsére nem sokszor kell,kamaszként esetleg egy pofon ha nagyon muszáj.Az amúgy tündér,értelmes kisfiam lassan 2 éves,igenis ha 50szerre sem érti meg hiába mondom el,hogy nem nyúlkálunk a szemetesbe a wc,be a konnektorba,nem rántjuk magunka a lámpát akkor igenis kap a fenekére vagy a kezére,érdekes módon abból érti,vagy pl néha rájön hogy pelenkacserélnél(kakis pelenka persze) elkezd hisztizni,rugdalni,akkor szokott kapni a popsira ha nem hagyja abba hiába kérem,érdekes abba hagyja,nem fél tőlem,hanem rögtön megérti.Nem viszem túlzásba,tényleg igyekszem a lehető legkevesebbszer így fegyelmezni,én is néhányszor kaptam a fenekemre gyerekként,megérdemeltem,és 14 évesen 1 pofont,amit már akkor tudtam,hogy jogos volt,jó kamasz voltam csak néha rám jött,hogy hisztiztem,feleseltem,cirkuszoltam a mosogatásért,és anyának egy idő után sok volt.

Normális,jól nevelt,tisztelettudó gyereket szeretnék nevelni,és nevelni most kell nem tizenévesen.

2013. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kaptam párszor, és a jóval fiatalabb öcséim is. Nem _verést_, hanem "csak" fenekest. De a szemem előtt nem az lebeg, amikor én kaptam, hanem a fiúk rémült tekintete...én azt nem akarom látni a lányom arcán... a gondolataimat azt hiszen ez teljesen jól tükrözi:).
2013. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) egyetértek! :)
2013. febr. 14. 23:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!