Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés

Ma dolgom lett volna,(férjem is tudta már egy hete).Mondta hogy elindúl 3/4 6 kor és 5 perc alatt itt van és egészre ott leszünk. (délután 4-kor mondta ezt nekem)

6 kor lett volna dolgom de 6-kor én csörögtem rá hogy ugyan mi van már ?

Mondta hogy most indúl,mert elhúzódott a munkája...fél 7 re értünk oda, úgy hogy majd lesült a képemről a bőr.

Mondjuk oda szólt a szalonba hogy késni fogunk, de ha előre megbeszélünk valamit akkor nem kellene betartania?....

Meg én is tiszta ideg lettem hogy előre megbeszélünk valamit és nem képes betartani....Még ő mondta hogy ne legyek ilyen bunkó, meg hogy pit bull fejre kell haza jönnie....

200 km-res közetben csak rá támaszkodhatnék, úgy hogy nincs kit megkérni hogy vigyázzon a két kicsire, ezért is szállt el az agyam.... amúgy nem szóltem semmi bunkót csak pofát vágtam a dologra.....tényleg túlreagálom?

Most nem vagyunk túl beszédes viszonyba....


2012. ápr. 26. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén? Kicsit szeirntem túlreagáltad. Mert a mai világba az ember nem nagyon teheti meg, hogy ne végezze el rendesen a munkáját. Elhúzódott, ottmaradt, ezidáig szerintem teljesen rendben van. Odaszólt a szalonba, nagyon dícséretes. Az egy dolog, amit én kifogásolnék, hogy miért nem tud szólni neked, ha már késik? Akkor valószínűleg nem 'pitbull fejre' kellett volna hazamennie :)

De én úgy gondolom, hogy odaértetek, elvitt, túl vagytok rajta. Kész. Felesleges ezen vitázni. Kérj bocsánatot, ha úgy érzed, hogy kell. És mondd meg neki kedvesen(!), hogy legközelebb szóljon.


Gondolj csak bele. Lehet, hogy ő az egyetlen támaszod, de ő nagyon sokat ér. Felesleges ilyen miatt nem beszélni :)

2012. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van! próbáld neki elmondani vagy leírni nyugodtan, hogy te csak rá számíthatsz és borzasztó érzés, hogy megbízhatatlan. Otthon vagy, amúgy is függő helyzetben vagy, és még ezzel is kihangsúlyozza.

mond el, h megérted a munkát, de ő mit szólna, ha te viselkednél így. (pl. ráhagyod a gyereket, hogy hazaérsz altatásra és nem érnél haza stb.) Szerintem ő nem érzi, hogy mekkora súlya tud lenni az ilyeneknek, amikor neked hetekig akár csak 1 ilyen előre megbeszélt programod van. (Míg neki valószínűleg naponta több is, így fel sem tűnik, ha 1-2 helyről elkésik)

2012. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kb 2-3 havonta van egy kimenőm, uh eléggé idegeslettem...nem érti meg h még pisilni is két gyerekkel megyek..uh ennyi jár szerintem ...:S



Megérteném amunkát ha délután nem beszélt volna arról h időben ott lesünk...amúgy 5ig dolgozik...


bocsánatot pedig tuti nem kérek. szerintem nem fogunk róla beszélni,aztán majd megenyhülünk........


amúgy én nem haragszom, csak ez apit bull fejes beszólás már sok volt.....neki kellett volna azt mondani h bocs h késtem

2012. ápr. 26. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

csak férfi...szóval dunsztja sincs arról, hogy milyen napokig két gyerekkel a nyakadon lenni és nem csak lenni, hanem dolgozni is.

Az én párom 4 hete ígérte meg, hogy vigyáz a kicsikre, míg elmegyek a fogorvoshoz. Aznap , ugyanúgy mint a te párod, biztosra mondta, hogy hazaér. De semmi...

Szóval 2 gyerekkel állítottam be a fogorvoshoz és Isten segítségével a gyerekek elvoltak az asszisztens nővel+a pici elaludt.

Nem esett jól, de túl vagyok rajta és tudom, hogy leginkább a Fenvalóra és magamra számíthatok. Ha a férjem vigyáz a gyerekekre, az csak bónusz.

Mellesleg nekem sincs semmi segítségem a közelben, és sajnos még a távolban sem nagyon.

2012. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök igazad van!

Nálunk ugyan ez van. Ha én kérek valamit, azt nem lehet időben megcsinálni. Volt, hogy orvoshoz nem tudtam elmenni, mert nem jött haza. 39 fokos lázzal kínlódtam itthon a 7 hónapos gyerekkel és nem jött haza, mert dolga volt.

Bezzeg, ha a haverok hívják, akkor mindig ráér.

Én sem kérnék bocsánatot a helyedben. Nekem volt olyan, hogy anyukám vett ki szabit és utazott fel vidékről, hogy a dolgaimat el tudjam intézni és ne kelljen a gyereket húzkodnom magammal minden felé.

Megértem, hogy munka, meg pénz hajtás és hasonlók, de rám és a gyerekre igen is, hogy kell időt szakítania.

Szerintem nem reagáltad túl, vagy akkor én is túl reagálok mindent. :)

2012. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!