Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi képről?

Mit gondoltok az alábbi képről?

Figyelt kérdés

Engem a hideg rázott ki tőle, nem tudom hogy valóban létezik-e ilyen betegség, amitől így néz ki a kislány, de arra is gondoltam, hogy lehet csak egy számítógépes trükk a kép....Ha mégis igaz, akkor tényleg elnézést és tisztelet az anyának, meg sajnálom is, de számomra kicsit hihetetlen.


A másik meg hogy miért rak fel ilyen képet az anyuka, már ha valóban ő rakta fel és igaz ez az egész. Szerintem nem egy közösségi oldalra kéne ilyesmit kirakni. Engem személy szerint felkavarnak az ilyen képek és olyan rossz, hogy sok ilyennel van tele az üzenőfalam.


Szerintetek ez valós kép?


[link]



2013. márc. 21. 21:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valós.
2013. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt a tv-ben ez a kislány. Attól hogy beteg, még szereti az anyukája és nagyon szép, hogy nem dobta el magától, mint olyan sokan teszi azt még az egészséges gyerekkel is. Ne lájkolj ilyen oldalakat és nem lesz tele vele az üzenőfalad.

Amúgy meg miért ne rakhatná fel? Szereti a gyerekét és megosztja másokkal. Valószínű felrakta magához, mások leszedték és megosztogatták.

Én is nagyon sajnálom szegényt, de ha megnézed, semmi szomorúság nincs a képen. Vannak ennél sokkal idegesítőbb és zavaróbb dolgok is fent.

2013. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

Milyen sok helyesen írni tudó szólt hozzá a képhez...-.-

Szerintem is valós.

2013. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valós kép. :(

Furcsálom,hogy nem hallottál még róluk.

Sajnos a kislány tényleg ilyen beteg,az anyukája

pedig mindent megtesz érte,hogy boldogan éljen még.

És az anyuka vezeti a kislány facebook oldalát is,és

azért tölt fel képeket is,hogy éreztesse a lányával,

hogy attól még ő is lehet boldog és élhet teljes életet,

mert ennyire beteg!

Szerintem nagyon megható,hogy mindenre képes érte!!!!!!

2013. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kép valós-

Ez egy progéria-ban vagyis Hutchinson-Gilford szindrómában szenvedő kisgyermek.

Az édesanya úgy próbálja élni a mindennapokat, mintha egészséges gyermeke lenne.


[link]


Itt elég jól leírják, olvasd el.

2013. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Valós??? Úristen szegény! Nem hallottam még ilyen betegségről...:( szomorú :(


Egyébként nem lájkolok ilyen oldalakat, hanem valamelyik ismerősöm lájkolja a képet és akkor az üzenőfalon én is látom XY lájkolta ezt a képet.

2013. márc. 21. 21:22
 7/34 A kérdező kommentje:

Igen már értem. Megnéztem a linket, amit küldtél. Korai öregedés (Progéria). Szomorú hogy van ilyen...

Utána néztem és ezt találtam: [link]

2013. márc. 21. 21:25
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Progériás a kislány. Ez egy ritka genetikai rendellenesség, korai öregedés. Szegénykének elég baj ez, miért ne lehetne olyan élete, mint a többi kislánynak, akikről nyugodtan rakhatnak fel a szülők képeket közösségi oldalra. Így is olyan rövidke lesz az élete, ne bántsd ismeretlenül.
2013. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Egyetértek. De ki bántotta? Szerintem sem én sem a hozzászólók nem bántották. Egy rossz szó nem hangzott el.

Eddig még erről a betegségről nem hallottam, de most h leírtátok már tudom, és utána is olvastam, hogy mi is ez. De úgy gondolom egy szóval sem bántottam.

2013. márc. 21. 22:01
 10/34 anonim ***** válasza:
Tényleg senki nem bántotta. Szerintetek meddig élhet?
2013. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!