Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi képről?

Mit gondoltok az alábbi képről?

Figyelt kérdés

Engem a hideg rázott ki tőle, nem tudom hogy valóban létezik-e ilyen betegség, amitől így néz ki a kislány, de arra is gondoltam, hogy lehet csak egy számítógépes trükk a kép....Ha mégis igaz, akkor tényleg elnézést és tisztelet az anyának, meg sajnálom is, de számomra kicsit hihetetlen.


A másik meg hogy miért rak fel ilyen képet az anyuka, már ha valóban ő rakta fel és igaz ez az egész. Szerintem nem egy közösségi oldalra kéne ilyesmit kirakni. Engem személy szerint felkavarnak az ilyen képek és olyan rossz, hogy sok ilyennel van tele az üzenőfalam.


Szerintetek ez valós kép?


[link]



2013. márc. 21. 21:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Adalia Rose a neve
2013. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Hogy lehet ilyet leírni, hogy minek rak fel képeket róla az anyja? Basszus, hogy lehetsz ilyen korlátolt?

Az anyukájának nyilván ő a legfontosabb. Elolvastad a szöveget alatta? Az anyuka is leborotválta a haját, hogy a kislány ne érezze magát annyira csúnyának, és mosolyogva néznek a kamerába. Szerintem gyönyörűek!

Inkább példát vennél róluk! Gondolom te az a fajta vagy, akinek ha beteg gyereke születne, bedugná valami intézetbe, esetleg a kórházban "felejtené" születés után...

Nem a kislány a nyomorék, hanem az, aki felháborodik rajta, hogy az anyja nem dugja el a világ elől...

2013. márc. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is bántó már maga a kérdés is, hogy "miért rak fel ilyen képet az anyuka?". Miért ne tenné? Attól, hogy beteg a kislány ő valószínűleg ugyanúgy szereti és ugyanúgy büszke rá, mint azok, akik az egészséges gyerekükről raknak fel képet. Szerintem ezt értették "bántás" címszó alatt az előttem szólók.


Egyébként régebben sok dokumentum filmet néztem a progérias betegekről és úgy tudom, hogy a leghosszabb ideig egy 25 éves fiú élt (de már régen láttam, úgyhogy lehet téves az info). Egyébként külföldi oldalakon sok ilyennel találkozni, de vajon Magyarországon is vannak ilyen betegségben szenvedő gyerekek? Biztos vannak, de milyen érdekes, hogy róluk nem lehet hallani.

2013. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Közben utánajártam egy kicsit és állítólag Magyarországon nincs ilyen beteg gyerek.:O Milyen érdekes, hogy nálunk nem fordul elő! Kíváncsi lennék az okára!
2013. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a betegség előfordulása nagyon alacsony, becslések szerint 8 millió születésből 1.
2013. márc. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Már akkor is előfordulhatott volna egy-két eset, ha ilyen alacsony az előfordulása. Persze örülök, hogy nincs ilyen beteg legalább itthon, remélem nem is lesz!
2013. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ritka betegség lévén jelenleg 35-45 beteg ismert világszerte, valamint eddig összesen 100 hivatalos esetet tartanak számon. Körülbelül 1:4-8 000 000 gyakorisággal fordul elő.
2013. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

volt erről egy műsor nemrég a discovery-n.

a többiek, akik ebben a betegségben szenvednek sokkal öregebben néznek ki, mint a kis törpék, vastag szemöldökkel, amitől mogorvának tűnnek.

2013. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Most 6 éves, az átlag életkor ilyen betegeknél 13 év. Most a teste 60 évesnek felel meg. Itt olvastam erről: [link]
2013. márc. 22. 08:39
 20/34 A kérdező kommentje:
Azzal hogy ilyen képet rak fel én nem bántásnak szántam, az ő dolga, de egy ilyen kép sok emberre felkavaróan hat és rengetegen támadták emiatt, viccet csináltak belőle. Írd be google képkeresőbe, hogy Adalia Rose és egy csomó képet kiad, amihez olyanok vannak írva hogy "alien" meg egy kép össze van vágva a Gyűrűk urából a lénnyel.... Én nem bírnám ki ha mindenki ezen csámcsogna, kicsúfolnák.... Olvasd le a fentebb belinkelt cikkemben miket írnak és hogy támadták, meg halálhírét keltették...
2013. márc. 22. 08:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!