Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan anyukákról akik nem tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 13:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
31%
Nem győzöl meg. Ez akkor is elkeserítő, hogy ennyire alapszavakat nem tudnak leírni és nem is próbálnak ezen változtatni. (Aki próbál, az biztos nem küldene el ilyen mondatot, hogy "fojik az óra"-ez már a nevetséges kategória.)
2012. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
61%
Gusztustalan amit művelsz utolsó hozzászóló,igen aláhúzza pirossal,de én mint diszlexiás és diszgráfiás nem tudom mi a rossz a szóban akkor nem tudom kijavítani,ezenkívül úgy gondolom lehet érteni a szöveget akkor is ha netán hibás az egyik szó,ok nem írnék le olyat hogy "fojik az óra" kisebb hibáim vannak,de hogy ezért ítélkezni undorító,szerintem lejjebb kéne tartani az orrod,mert lassan karcolj az eget...
2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

én a helyesírásomból élek, újságíró vagyok. A férjem egyetemet végzett szakember, de a mai napig ha e-mail-t ír, tőlem kérdi, hogy kell egy-egy szót helyesen írni. Attól függetlenül jó apa.


Hogy mi a véleményem az ilyen anyukákról? Hogy majd ha együtt tanulnak írni 1.-2. osztályban a gyerekkel, felfrissítik egykori ismereteiket.

2012. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
32%
17:39-es ne nevezz engem te gusztustalannak. Amúgy sem a diszlexiásokról van szó, te is tudod ne mártírkodjál...
2012. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
69%
pedig ez a nem helyesen író anyukák becsmérlése igenis gusztustalan,sok rosszindulatú,unatkozó anyuka inkább a saját háza körül sepregessen...
2012. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
29%
Úristen :D Becsmérlés, ítélkezés, rosszindulat. :D Örüljél mert ha te erre ilyen nagy szavakat használsz, akkor nem ismered az igazi rosszindulatot és ítélkezést. Leírtam a véleményemet (NEM A DISZLEXIÁSOKRÓL!!!!),hogy igénytelennek tartom aki sz@arik arra, hogy normálisan leírjon valamit. Nem mondtam, hogy ettől rosszabb vagy kevesebb ember lenne, csupán igénytelen. Ennyi.
2012. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

A kérdésedben az "akik" elé ,egy vessző kellett volna!

Mi legyen a véleményem rólad???

2012. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Ítélkezni nem szoktam mások felett, de fogalmazzunk úgy, hogy megütközöm rajta. Mondjuk nekem valószínűleg túl magasak az elvárásaim, ha azon képes vagyok csodálkozni, hogy milyen sokan nem ismerik a zárójelek helyes használatát. De azért a -ba, -be és a -ban, -ben közötti különbséget nem ismerni tényleg kicsit ciki.

Ettől függetlenül nem ítélkezni akarok, hiszen hiányosságaim nekem is vannak, csak éppen más téren. De én biztos kényelmetlenül érezném magam, ha az éppen írni tanuló gyerekem kérdésére nem tudnám megmondani, hogy ezt vagy azt a szót hogy kell leírni helyesen. De még egyszer mondom, ez nem ítélet. Én majd akkor fogom magam kényelmetlenül érezni, ha az írásbeli szorzást meg osztást kell otthon gyakorolni :) Bár mentségemre szolgáljon, hogy alsós korom óta nem használtam, írni viszont minden nap írok.

2012. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Eszméletlen egyik másik hozzászóló!

Valamikor a nők írni sem tudtak...akkor mi szerint ítélték meg az anyaságukat???


Van egy barátnőm,diplomázik...igazi "elvarázsolt" ember:)

égtelenül rossz helyesírással...!

Nem magyar tanár lesz ez a lényeg!

Csodálatos ember!

Mi szerint kellene őt megítélnem???

2012. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
90%

Semmi. Van ilyen.

Neked tényleg ez az életben a legnagyobb problémád? Ez foglalkoztat a legjobban?

Én nem az a gyereket sajnálom, akinek az anyja nem tud helyesen írni, hanem TÉGED!

2012. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!