Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan anyukákról akik nem tudnak helyesen írni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 13:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
82%

Láttam már olyan agyoniskolázott anyát, akinek inkább áramot kellett volna vezetni, nem háztartást.

Szeretni kell a gyereket és gondoskodni róla, nem könyvet írni neki.

2012. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
80%
én meg sajnálom azokat a gyerekeket akik ilyen abszolút maximalista szülőkhöz születnek....
2012. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
60%
Engem idegesít, ha valaki nem tud helyesen írni. Előítélet, de azokra a kérdésekre nem is válaszolok, amik tele vannak hibákkal.
2012. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%
Igénytelenség. Aki magyar embernek tartja magát igenis nyissa ki a helyesírási szótárat, ha valamit nem tud leírni. Amúgy meg aláhúzza pirossal a helytelen szavakat, tehát még ahhoz is primitív, hogy kijavítsa. A legszörnyűbb az egészben, hogy teljesen mindennapi szavakat is elrontanak, képtelenek egy mondatot helyesen leírni. Valószínűleg ezeknek a gyerekeik sem lesznek sokkal igényesebbek.
2012. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
73%

Te is kihagytál egy vesszőt az előbbi mondatodból.

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess"

:)

2012. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
36%
A véleményemet kérdezték. Leírtam,hogy mit gondolok, nem ítélkeztem. Boldog vagyok, hogy ilyen szőrszálhasogató vagy, hogy egy vesszőhibába belekötsz. :)
2012. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Érettségin már 1 pontot veszítesz vele, nem úgy van az, hogy csak átsiklunk rajta:)

Amúgy meg mindenkinek kötelessége a magyar nyelvet a legtökéletesebb formában művelni, de ha választani kell egy mogorva, szerencsétlen magyartanár és egy kedves, talpraesett, gyermekét szerető analfabéta anyuka között, hát inkább az anyuka:)

2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
76%
Engem jobban zavarnak azok az anyukák, akik mindig másokon témáznak.
2012. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Ötösre érettségiztem magyarból tavalyelőtt. :)

Tudod, nem ez volt a kérdés. Attól függetlenül, hogy valaki képes helyesen írni még lehet szerető édesanya. Nem igazán értem az érvelésedet, mert értelmetlen. Senki nem állította, hogy egy írástudatlan nem lehet jó anya, csak igénytelen erre.

2012. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Csak arra mondtam, hogy egyáltalán nem vagyok róla rossz véleménnyel, ha jó anya.

Ha meg überatomnyomorékparaszt, akkor meg teljesen mind1, tud e írni egyáltalán, az a legkisebb baja XD

2012. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!