Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hajfestés?

Szülés után hajfestés?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy 9 hónapos lányom. És mikor kiderült hogy terhes vagyok, én onnantól nem festettem hajat mivel azt mondták hogy nagyon egészségtelen a babára nézve és baja lehet belőle. Viszont, így lassan 2 év után nagyon le van kopva, ki van fakulva.

Alapból szökés barna hajam van, és Loncolor 6.22-est használtam mindig mert ez a szín tetszett nagyon. (Sötét lila). Érzem és látom magamon hogy nagyon elhanyagoltam magam, szeretném használni újra a Loncolort de tartok tőle őszintén hogy a lányom megijedne. Fura szokása hogy fél a fekete hosszú hajú nőktől, séta közben vagy üzletben is akár ha meglát egyet elkezd sírni, ezt még egyenlőre nem nőtte ki. :/ attól tartok hogy tőlem is félne ha át festeném a hajam. Szerintetek hogy csináljam?



ma 06:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%

És az ilyenekből lesznek a kőkemény érzelmi bántalmazók.

"Hát miattad nem festettem a hajam, hogy te ne ijedj meg, hogy mersz elmenni a barátodhoz, tartozol nekem, brühühü"

Ez nem szeretet, amit csinálsz kérdező, teljesen el van torzulva a belső iránytűd.

Harmadszor is ismételni tudom magam. Pszichoterápia.

ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy festettem szülés után, mint terhesség alatt és előtte... 🤷

Ordítani fog? Majd megszokja, mint minden mást

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és válaszokat. Félre informálódtam.
ma 11:50
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, bőven ráérsz befesteni ha majd leérettségizett. Akkor talán majd nem ordít hetekig, 1-2 nap és túl lesz azon,hogy az anyjának lila haja van.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!