Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként nem esne jó néha...

Anyaként nem esne jó néha elmenni egyedül otthonról és kitombolni magad?

Figyelt kérdés
Mi kapcsolna téged ki igazán?

jún. 25. 15:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, aludni lenne jó. Tíztől nyolcig.
jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
En 10 eve nem aludtam gyerek nelkul. A kicsi 4 eselytelen tole egyelore. Egesz nap porog. Idegen helyen nem alszik el, visit,sikit. Igy nyaralas zero. Nagymamak meg nem vallaljak mert tul problemas. Ez a szivas. Varhatok meg legalabb 6 evet, mire normalisan elmehetek ide oda. Jelenleg olyan hisztis. H a ferjem 1 napos programra se akar sehova elmenni vele,igy allandoan itthon ulunk. Ha ezt tudtam volna elore, nem vallalok 1nel tobbet. Ez van.
jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem étterembe van mehetnékem, ahol nyugodtan, gyerek nélkül megehetnék egy sushit a férjemmel. Szerencsére van 2 nagyon jó barátunk akik felajánlották, hogy vigyáznak a picire (nagyszülők nagyon messze laknak). Viszont terhes vagyok úgyhogy sushizás később lesz :D

Csak ez a 2 barátunk van, a többiek vagy lemorzsolódtak, vagy más életszakaszban vannak (reggel 6ig bulizás), engem az meg nem vonz.

jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én akkor is boldog vagyok már, ha hallom a saját gondolataimat. Ha eljárnék valahová kikapcsolódni akkor jógázni szeretnék menni, vagy túrázni.
jún. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De, én őszintén bevallom hogy jól esne, és 2 év után most nyáron úgy tűnik kétszer is fogok menni koncertre, egyszer barátnőkkel, egyszer a férjemmel kettesben. Már nagyon várom, ennyi idő után furcsa lesz. :D
jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!