Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lett már baj abból, hogy a...

Lett már baj abból, hogy a gyereket otthon hagytátok egyedül, felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen bajok, problémák származtak már abból nálatok vagy ismerősi/hallomási körben, hogy a gyerekben megbízott a szülő, ezért felügyelet nélkül otthonhagyta, vagy el kellett mennie és otthon maradt, de baj történt? Mit csinált a gyerek vagy mi történt vele, ami nem kellett volna?

jún. 18. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hat figyelj mi még máshogy nőttünk fel. Mi voltunk otthon sokat egyedül alapvetően megbízhatóak voltunk ettől függetlenül szerencse kell ahhoz, hogy ne legyen baj mi is játszottunk gyufával vagy hasonlók de nem lett semmi baj. De azért ez nem feltétlen rajtunk múlt.
jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hu, a parom felgyujtotta a lakast :D nyilvan o baromi reg volt gyerek, de a mai napig tok figyelmetlen szoval nem ertem hogy mertek egyedul otthon hagyni gyerekkent.

En az ellentetje vagyok, nem volt egyebkent soha semmilyen incidens emiatt.

jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnél nem lett baj, csak valamitől megijedtek, és kétségbeesetten sírva talált rájuk. 5-6 év körüliek voltak 20 percre.
jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem úgy robbantotta fel a szobáját, hogy otthon voltak a szülei. Szerzett valahonnan puskaport. Én sosem csináltam semmi ilyet.
jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még óvodás voltam, amikor anyám otthon hagyott kb 15-20 percre. Semmi bajt nem okoztam, csak hallottam kintről egy nagy durranást és elkezdtem hangosan sírni meg verni az ajtót, mert azt hittem, hogy kint valaki lelőtte az anyukámat (igen, anno nem figyeltek arra, hogy miket nézek a tv-ben :D). Mire anyám visszajött, a szomszéd várta az ajtónál, hogy számon kérje, miért hagy otthon egy ekkora gyereket.
jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy osztalytársam forró olajjal leöntötte a karját, harmadfokú égesi serülesek lettek. Gyorsfagyasztott rántott húst akart kisütni, mert nem volt otthon ebéd. 14 évesen.
jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szerencsére nem volt semmi ilyen baleset, pedig sokszor hagytak otthon (a szomszéd házban dolgoztak a szüleim, 90-es évek).


De egyik rokonom akkor sérült meg borzalmasan, amikor a szülei is otthon voltak, pontosabban kint a kertben. Magára rántotta a forró lábost, azonnal berohantak vele a kórházba, majdnem belehalt az égési sérülésekbe, ovis volt még, nagyon kicsi. Azóta is látszanak szegénynek a testén az égések nyomai.

jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Az enyémek még kicsi ehhez, nekünk meg ott voltak a nagyszülők a földszinten, így szinte soha nem voltunk teljesen felügyelet nélkül. Viszont az anyukámat már nagyobb óvodás korában otthon hagyta estére a nagymamám (estin tanult). Mindent megbeszélt vele, hogy mit és hogy, a szomszédok is tudtak róla, baj esetén hozzájuk kellett volna mennie... viszont egyszer benne hagyta a zárban a kulcsot, elaludt, így kizárta a nagymamámat a lakásból. Csak nagy sokára sikerült felébreszteni.
jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

- Párom meg a bátyja felgyújtotta a teraszukon a bútorokat, majd kézzel próbálták eloltani, mindkettő hólyagosra égett, ma is látszik a karjukon.


- Nagyim apámra meg a húgára bízta a bölcsődés öccsüket, ők akkor 10-11 évesek voltak. Éhes volt a kicsi, valamit adtak neki enni, amitől olyan gyomorrontást kapott, hogy kórházba is került, már véreset hányt.


- Barátnőm lánya (4 éves volt), kiadogatta a kerítésen egy cigányembernek, amit kért, így segített kirabolni saját magukat.


- Egy ismerősöm kiskorában megitta a hűtőből azt a rázókeveréket, amit a bárányhimlő kiütéseire kennek. Mire hazaért az anyja, összehányt mindent, de így is ki kellett mosni a gyomrát.

jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekek voltak otthon, felgyujtotta a házat az egyik, 1-2 év múlva a mompark tetejét ahol meg halt a huga a tűzben.
jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!