Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 kicsivel egyedül maradtam,...

3 kicsivel egyedül maradtam, hogyan tovább? Van bármi esélyem a normális, önálló életre még?

Figyelt kérdés

5 és 2 évesek a fiúk, 4 hónapos a kislányunk.

A férjem pénteken azzal jött haza, hogy szerelmes és nem akarja tovább húzni az időt, elköltözik. Ezt 2 percben elmondta, utána lezártnak tekintette és ment pakolni... Én kérdeztem, hogy ez mégis mi?


Mondta, hogy megismert valakit, úgy érez iránta, ahogy irántam soha, képtelen másra gondolni egész nap, egyszerűen gyűlöl már itthon lenni velünk, attól is ideges, ha indulnia kell haza. Jött azzal, hogy ez nem az én hibám, nem tehetek róla, ezzel nekem is jót akar.

Azóta úgy érzem magam, mint aki lebénult. Teszem a dolgom, ellátom a gyerekeket, de érzem, hogy az agyam egy része érzéketlen, mintha nem fogná fel, mi történt.

Főleg úgy, hogy a harmadik babát ő akarta, győzködött hónapokon át.

Igen, fáradtabbak voltunk három gyerekkel, főleg, hogy a két kicsi alvása katasztrófa egyelőre, de nem éreztem, hogy ekkora lenne a probléma.


Azt sem tudom, ha ekkora a szerelem, ez mikor kezdődhetett?

Fogalmam sincs, hogyan oldom meg az életünket, mindennapjainkat így, egyedül. Most itt a nyári szünet, így valamivel könnyebb, de ősztől nem tudom, mi lesz. Anyukámék mondták, hogy segítenek bármiben, ő fel is ajánlotta, hogy leköltözik hozzánk, de ezt egyelőre még nem szeretném.


jún. 24. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Fogadj el minden segítséget, legalább nem leszel egyedül!!

A férjed nagyon fura, hogy ilyen hirtelen döntött, ráadásul kisbaba mellett. Szerintem simán benne van, hogy meg fogja gondolni magát. Valami megbolondította, de gyorsan elszáll majd a rózsaszín köd.

jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazából ha meg is gondolná magát, nem akarnám, hogy visszajöjjön.

A bizalom már oda van, nem tudnék olyan férfivel élni, látni minden nap, aki 2 perc alatt eldobta már egyszer a családját.

jún. 24. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó a kapcsolatod anyukáddal akkor szerintem fogadd el hogy felajánlotta, hogy odaköltözik egy kis időre. Így neked is lessz időd normálisan elgyászolni a házasságodat.
jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Na akkor lehet visszafizetni a csok ot meg a babavárót
jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy semmi ilyen nem terhel minket.

Nem mindenki azért vállal gyereket, mert kell a hitelhez.

jún. 24. 08:59
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél. Valószínűleg ez az kapcsolat régebb óta megvan a párodnak. Viszont én ezek után hamar beadnám a válási papírokat, és kérném a gyerektartást. Hidd el az már az új párjának nem fog annyira tetszeni.
jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

3 gyerek után ennyire hirtelen bejelenteni, összepakolni, és menni??


(( Bunkónak hangzik de ez a legjobb. Tudom miért írtam " : ez a legjobb ".

Enyém annó az én tudtommal " csajozott egyel ". Hogy ha lesz hova, elmegy vele. Nem volt hová. És a csajt is tájékoztatták is tapasztaltabbak, ez a pasi, nem fogja elhagyja a családját. Kapcsolat vége szakadt. Ilyesmi miatt is, visszatáncolta magát a férjem. )).


Ez egy régi kapcsolat megszakadt, és újból előkerülő lehet.Talán a 3 - k babánál még gondolhatta azt, " összetartó kapocs lehet ez, a felejtéshez.

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy lakásotokon semmi hitel nincs! ahogy írtad.

Minden segítséget fogadj el. Nagymama odaköltözését nem javasolnám. Ha sokat vannak nála a nagyobbak, azzal rengeteget segít. Ha fitt az anyukád, vigye kirándulni a gyerekeket. És hajól elférnek, az uncsitesókat is. Heti 1 is elég.

Írták a gyerektartást. Én is szorgalmaznám ezt. minél hamarább. Akár a családsegítő védőnő segítségét kérni, a gyerektartás elindítása miatt.

Nem úgy hogy majd a fizumból az aktuális % oda adom...Pár hónap, lehet hogy csak 1! És adja.


A többit csak hárítja, hogy ne kelljen. Gyászolni kell az eltelt éveket. Ha úgy van Sírjál.


Hirtelen ezek jutottak a fejembe. Saját élethelyzetem, és a már leírt vélemények után.

jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Én javasoltam hogyha jó a kapcsolat menjen át anyukája.

Nekem jó volt hogy ott volt. Nem szólt semmibe bele, viszont nagy segítség volt. Az én kisfiam 7 hónapos volt. Amikor nagyon magam alatt voltam, vagy elkapott egy rossz hullám akkor át tudta tőlem venni, hogy kicsit összekapjam magam. Viszont mivel még cicizett kellett hogy mellettem legyen.

Ilyenkor a baba is átveszi az édesanyja érzéseit és nyugtalanabb volt sokkal. Nálunk jót tett az a pár hét segítség.

jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
#7. Neked agyvérzésed volt? Vagy most van?
jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha lehet egy javaslatom, add be a papírokat most azonnal. A felperes mindig előnyben van az alperessel szemben. A ferjed most ezzel abszolút nem fog törődni, de ha megkapja az idézést, muszáj lesz neki. Ügyvéddel is beszélj, írd össze, kié mi, maganvagyonod, stb. Készülj arra is, hogy a nője uszítani, vadítani fogja, és egy darabig a gyerekeket sem fogja látogatni.
jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!