Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 kicsivel egyedül maradtam,...

3 kicsivel egyedül maradtam, hogyan tovább? Van bármi esélyem a normális, önálló életre még?

Figyelt kérdés

5 és 2 évesek a fiúk, 4 hónapos a kislányunk.

A férjem pénteken azzal jött haza, hogy szerelmes és nem akarja tovább húzni az időt, elköltözik. Ezt 2 percben elmondta, utána lezártnak tekintette és ment pakolni... Én kérdeztem, hogy ez mégis mi?


Mondta, hogy megismert valakit, úgy érez iránta, ahogy irántam soha, képtelen másra gondolni egész nap, egyszerűen gyűlöl már itthon lenni velünk, attól is ideges, ha indulnia kell haza. Jött azzal, hogy ez nem az én hibám, nem tehetek róla, ezzel nekem is jót akar.

Azóta úgy érzem magam, mint aki lebénult. Teszem a dolgom, ellátom a gyerekeket, de érzem, hogy az agyam egy része érzéketlen, mintha nem fogná fel, mi történt.

Főleg úgy, hogy a harmadik babát ő akarta, győzködött hónapokon át.

Igen, fáradtabbak voltunk három gyerekkel, főleg, hogy a két kicsi alvása katasztrófa egyelőre, de nem éreztem, hogy ekkora lenne a probléma.


Azt sem tudom, ha ekkora a szerelem, ez mikor kezdődhetett?

Fogalmam sincs, hogyan oldom meg az életünket, mindennapjainkat így, egyedül. Most itt a nyári szünet, így valamivel könnyebb, de ősztől nem tudom, mi lesz. Anyukámék mondták, hogy segítenek bármiben, ő fel is ajánlotta, hogy leköltözik hozzánk, de ezt egyelőre még nem szeretném.


jún. 24. 08:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt agyvérzésem. Csak leírtam a véleményem.

10 hozzászóló még pontosabban leírta. " magánvagyon. " Igen konkrétan ha volt valami örökség, több 100 Ft bármi, amit kizárólag Te kaptál. Közös vagyon minden, amit a saját és a férjed keresetéből vettetek. Az a feles.

Vagy nem így van kedve válaszoló, aki " agyvérzésed volt? Vagy most van? " Írtad...

Abba se lennék biztos, hogy a férj aki elköltözött, nincs meg a listája. Mérlegelte a helyzetet...

És nyugodtan pontozzatok le. Nem érdekelnek a pontozások.

jún. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!