Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg egyedül a...

Hogyan oldjam meg egyedül a gyerekek suliba vitelét és hazahozatalát?

Figyelt kérdés
A férjem már elég feszült az anyagiak miatt, ezt megértem én is, de csodát tenni nem tudok. Hosszú idő után végre lenne lehetőségem dolgozni GYOD mellett, de sajnos vagy bevinni vagy hazahozni nem tudnám őket, így kellene a férjem segítsége. Ő eleinte úgy volt vele, hogy lazán megold mindent is, de most, hogy élesben próbáljuk, tehát ténylegesen vinnie-hoznia kellene őket, folyamatosan szenved, hogy ez kibírhatatlan, leszakad a lába a sok mászkálástól, fáj a feje a folyamatos beszédtől, a szokásokkal tele van a hócipője és egyáltalán, én vagyok az anyjuk, ezért kapom a GYOD-ot, oldjam meg. Ez azért szíven ütött. Az én napom is csak 24 órából áll, nem tudom, hogy hogyan csináljam.
jún. 6. 18:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Francnak kellene egy ilyen férj😐
jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%

Gyod mellett max. 4 órában dolgozhatsz.

Amellett hogy nem tudod megoldani a logisztikát?

jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
A Társkereső rovatban kereshetsz másik férjet, de itt ennyire nulla információ alapján nem tudom, milyen tanácsot vársz.
jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Te is aztán jól beleválasztottál. Valamit találj ki, mert hamarosan úgyis lelép, már gyűjti a kifogásokat.
jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Reggel 6-kor indulok velük, hogy legkésőbb 8-ra mindenki beérjen. Onnan kb 1 óra a munkahely, tehát ha minden jól megy 9-től 13-ig vagyok, viszont 13-ra mar ott kell lenni a nagyért, ami a munkahelyemtől 1,5 óra. Ennél szerintem jobb lenne, ha ő vinné őket, mert akkor velük 6-kor indulva 8-kor már kezdhetnék és 13-ra ott lehetnék a nagyért, viszont a férjem nem szereti a reggeli kört, mert akkor csak 10-kor kezdhet és úgy fél 7-kor végez és 8-ra ér haza. Ha viszont 7-re megy, akkor a nagyért nem tud odaérni, tehát mindenképp nekem kell menni érte. Ez sehogy sem jön ki, hogy mindenkinek jó legyen.
jún. 6. 19:10
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk egy gyerekünk van, mégis meg tudtuk beszélni mindkettőnk munkahelyén, hogy amíg kicsi a gyerek, kicsit eltérő munkarendben jártunk a férjem és én is.
jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Hát amit az 5ös válaszodban írtál, az alapján iszonyú messze vagytok az intézményektől és a munkahelyedtől is, ez így nem kivitelezhető, és nem is hiszem, hogy a gyerek(ek)nek jó, hogy - gondolom - legkésőbb fél 6-kor (!!!) kelniük kell minden hétköznap. Ez konkrétan kínzás. Hol laktok? Nincs közelebb óvoda, iskola, vagy ahová járnak? Vagy nincs autótok?

(A férjedre csak azért nem térek ki, mert nélküle is épp elég problémás a szitu...)

jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Eleve ott a gond, hogy 2 órányira van az óvoda/iskola. Anyám óvónő volt, én is abban nőttem fel, hogy én voltam óvodában az első, aki beér, de ez egyszerűen embertelen, hogy ekkora gyereknek ilyen korán kell kelnie. Nem csoda, ha nem bírtok velük, én se bírnám sokáig.


Az csak hab a tortán, hogy a férjed sem tud segíteni.

jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell elhozni 13-kor? Kötelező napközi van.
jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Miért kéne 13 órakor elhozni a gyereket? Akik 8 órában dolgoznak azok szerinted hova teszik a gyereket délután 1-kor?


Vagy marad napköziben, vagy ha túl nagy a napközihez akkor elég nagy ahhoz is, hogy hazamenjen egyedül.


Másik, hogy hova a búbánatba járatjátok őket, hogy 2 óra odaérni? Szegény gyereknek se jó, hogy hajnali 5-kor kell kelnie, hogy beérjen az iskolába. Itt az életmódon kell változtatni, mert borzasztó időpazarlóan éltek. Napi 4,5 órát ingázással tölteni még jó hogy nincs ideje senkinek.

jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!