Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg egyedül a...

Hogyan oldjam meg egyedül a gyerekek suliba vitelét és hazahozatalát?

Figyelt kérdés
A férjem már elég feszült az anyagiak miatt, ezt megértem én is, de csodát tenni nem tudok. Hosszú idő után végre lenne lehetőségem dolgozni GYOD mellett, de sajnos vagy bevinni vagy hazahozni nem tudnám őket, így kellene a férjem segítsége. Ő eleinte úgy volt vele, hogy lazán megold mindent is, de most, hogy élesben próbáljuk, tehát ténylegesen vinnie-hoznia kellene őket, folyamatosan szenved, hogy ez kibírhatatlan, leszakad a lába a sok mászkálástól, fáj a feje a folyamatos beszédtől, a szokásokkal tele van a hócipője és egyáltalán, én vagyok az anyjuk, ezért kapom a GYOD-ot, oldjam meg. Ez azért szíven ütött. Az én napom is csak 24 órából áll, nem tudom, hogy hogyan csináljam.
jún. 6. 18:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
82%

Osszátok el reggel a gyerekeket, egyikőtök egyik kerületbe vigye, másik a másikba, ezzel időt tudtok spórolni.

Ha meg szerinte te vagy az anyjuk és ezért kapod a gyodot, akkor ne sírjon, hogy kevés a pénz! Ennyi erővel ő meg az apjuk, keressen annyit, hogy elég legyen!

jún. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!